"Policjantki i policjanci" odcinki 488-489. Juliusz zapisuje się na kurs parapsychologii! Odnajdzie w sobie moc? [STRZESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 488. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Juliusz wpadnie na kolejny oryginalny pomysł! Zapisze się na kurs parapsychologii! Co z tego wyniknie?

Multimedia

"Policjantki i policjanci" od poniedziałku do piątku, o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Juliusz Poniatowski raz po raz szokuje funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej we Wrocławiu swoimi szalonymi pomysłami. W 488. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" postanowi wcielić w życie swój kolejny plan! Tym razem uzna, że idealnie sprawdzi się w roli medium. Zapisze się na kurs parapsychologii! Wprawi tym w zażenowanie wszystkich pracowników komendy.

Białach odkryje, że Karolina ma nowego faceta! Domyśli się kto to? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 489. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Juliusz nadal będzie krążył po komendzie w aurze mistyka. Wielu policjantów będzie jednak miało poważne wątpliwości co do tego, czy ta jego cała moc naprawdę działa. W jaki sposób uda się ostatecznie zdemaskować i po raz kolejny skompromitować Poniatowskiego?

Czy Juliusz w końcu skończy ze swoimi szalonymi pomysłami i weźmie się za pracę? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie serial "Policjantki i policjanci" na antenie TV4!

Szymon Zieliński nie zostanie komandosem! Jak zareaguje na to jego ojciec? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×