"Policjantki i policjanci" odcinki 530-534. Tajemnice Kariny, intryga instruktora tańca i dalsze zmagania Białacha! [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Nowe odcinki "Policjantek i policjantów" jak zawsze od poniedziałku do piątku o godz. 19 w Czwórce! Zuzę czeka zemsta instruktora tańca, Krzysiek zwątpi w szczerość Kariny, a Białach borykać się będzie z trudami życia na wózku. Sprawdź, co wydarzy się w "Policjantkach i policjantach"!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" od poniedziałku do piątku, o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Zuza Kowal (Maryla Morydz), próbując przyłapać Alana (Marcin Krajewski) na molestowaniu kursantek wpadnie w poważne kłopoty. Aśka Zatońska (Magda Szczepanek) będzie mocno zaniepokojona sytuacją . Czy znajdzie sposób, by pomóc koleżance, którą naraziła, wciągając w tę sprawę? Krzysiek (Wojciech Sukiennik) zacznie mieć wątpliwości co do Kariny (Laura Samojłowicz). Co i dlaczego ukrywa przed nim partnerka z patrolu? Tymczasem Ola (Magda Malcharek) opiekuje się Mikołajem (Mariusz Węgłowski), który nie może pogodzić się z życiem na wózku i zależnością od pomocy innych.

Dramatyczna diagnoza lekarza! Czy Białach będzie jeszcze kiedyś chodził?Zobacz więcej

Z kolei Profos (Wiesław Cichy) dostanie porady sercowe od wróżki, a Juliusz (Bogusław Kudłek) zacznie doprowadzać do szału kolegów z komendy swoimi nowymi pomysłami związanymi z Luną...

"Policjantki i policjanci" - streszczenia odcinków

Odc. 530 – emisja: poniedziałek, 22 kwietnia, godz. 19
Zuza - po nieudanej próbie przyłapania Alana, instruktora szkoły tańca, na gorącym uczynku - nadal jest gotowa na poświęcenie i doprowadzenie śledztwa do końca. Ryzyko jest duże, ale tym razem Wojtek czeka w pogotowiu, zabezpieczając Zuzę, by nie doszło do kolejnej nieprzyjemnej dla niej sytuacji. Tymczasem na komendzie załoga numer osiem otrzymuje zgłoszenie kradzieży w sklepie z używaną odzieżą. Właściciel przyznaje, że całe zdarzenie przewidziała wróżka, z której usług skorzystał kilka dni temu. Policjanci nie wierzą w nadprzyrodzone moce kobiety. Podejrzewają raczej, iż kobieta ma sporo na sumieniu. Podczas zatrzymania wróżka daje sercowe rady profosowi. Czy Adam skorzysta z mocy tarota?

Odc. 531 – emisja: wtorek, 23 kwietnia, godz. 19
Na komendzie pojawia się małżeństwo poważnie zaniepokojone o swoją dorosłą córkę, która unika kontaktu z rodziną. Ponieważ nie wpuszcza ich nawet do swojego domu, rodzice uważają że jest zastraszana przez własnego męża. Karina Wolniewicz i Krzysiek Zapała podejmując interwencję, nie spodziewają się, że rodzinny konflikt to tylko wierzchołek góry lodowej, a cała sprawa skończy się przy wsparciu służb antyterrorystycznych. Tymczasem Radek, policyjny rzecznik prasowy, zaniedbuje obowiązki służbowe, ponieważ w teście internetowym zdiagnozował u siebie ciężką depresję. Czy ktoś z policyjnych kolegów potraktuje sprawę poważnie i wyciągnie do niego pomocną dłoń? Krzysztof Zapała odkrywa, że jego koleżanka z patrolu ukrywa pewne fakty z życia prywatnego.

Odc. 532 – emisja: środa, 24 kwietnia, godz. 19
Zatońska w drodze na komendę uczestniczy w interwencji. Młoda dziewczyna mdleje na ulicy. Po badaniach okazuje się, że ma we krwi pochodną amfetaminy. Sama poszkodowana zaprzecza, by brała jakiekolwiek narkotyki. W trakcie śledztwa patrol szósty próbuje znaleźć źródło zagrożenia. Tymczasem Białach nadal przeżywa ciężkie chwile, mimo że Wysocka stara się jak najlepiej nim zaopiekować. Mikołajowi trudno jest dostrzec sens życia w sytuacji kiedy skazany jest na wózek inwalidzki. Czy jest dla niego jeszcze nadzieja? Zatońska próbuje skontaktować się z Zuzą Kowal. Policjantka obawia się, że nagłe zniknięcie koleżanki ma związek ze sprawą szkoły tańca i czuje się odpowiedzialna za całą sytuację.

Odc. 533 – emisja: czwartek, 25 kwietnia, godz. 19
Na komendzie pojawia się Alan ze szkoły tańca. Składa zeznania obciążające Zuzę Kowal. Sama Zuza przechodzi test na wykrycie narkotyków. Czekając na wyniki, Kowal dostaje przydział na patrol z Zatońską. Obie kombinują, jak tym razem skutecznie przyłapać instruktora tańca. Tymczasem komenda odbiera zgłoszenie o pobiciu dziewczyny. Nastolatka nie jest chętna do współpracy z policją. Rodzice poszkodowanej sugerują, by przyjrzeć się jednej z jej koleżanek, pochodzącej z patologicznej rodziny. Policjantki docierają również do szkoły, jednak wśród uczniów panuje zmowa milczenia, zaś dyrekcja nie ma o niczym pojęcia. Śledztwo rozkręca się dopiero, gdy policjantki natrafiają na internetowe filmiki z udziałem młodzieży.

Odc. 534 – emisja: piątek, 26 kwietnia, godz. 19
Krzysiek odnosi wrażenie, że Karina nie jest z nim szczera. Policjantka, chcąc rozładować napięcie, zaprasza go do siebie do domu na śniadanie. Chce go przekonać, że nic nie ukrywa. Czy jednak rzeczywiście tak jest ? Krzysiek pozostaje czujny, mając w pamięci historię z dawną koleżanką ze służby. Na patrolu Karina i Krzysiek interweniują w sprawie pobitego mężczyzny. Po wstępnym śledztwie wychodzi na jaw, że poszkodowany to były nauczyciel, który oskarżany jest o próbę gwałtu na dawnej uczennicy, przez co stał się obiektem ostracyzmu społecznego. Policjanci postanawiają przyjrzeć się bliżej całej sytuacji. Tymczasem Juliusz znajduje nowy sposób na tresurę policyjnego psa, wzbudzając tym samym irytację wszystkich pracowników komendy. Luna jednak szybko poradzi sobie z innowacyjnym pomysłem swojego pana.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Luna (gość)

  fanka, no ciekawe to co mówisz nie wiedziałam o tym🤔. Noi Szymon bedzie zazdrosny i to bardzo

  22.04.2019 22:41
 • fanka (gość)

  Ten nieznajomy który pojawił się niedawno w ostatnim odcinku zatok to Dawid szkolno-wycieczkowa miłość Aśki. Oj nasz Szymuś będzie zazdrosny i chyba będzie miał rywala.

  22.04.2019 19:44
 • Luna (gość)

  ❤Największa Fanka PiP❤, no normalnie z ust mi to wyjełaś

  21.04.2019 22:56
 • ❤️ Największa Fanka PiP ❤️ (gość)

  Ojejciu... 😃 Ale jestem ciekawa jaką to tajemnicę skrywa Karina. Od początku mi się nie podobała 🤔🙁 No i boję się o Zuzę. Mam nadzieję, że ten świr nic jej nie zrobi i ŻE W KOŃCU ZNAJDĄ NA NIEGO JAKIEŚ DOWODY I GO ZŁAPIĄ! 😈

  21.04.2019 15:22
 • fanka (gość)

  Będzie zazdrosny Szymon na 100%. Może wreszcie weźnie się w garść i ZATOKI WRESZCIE SIĘ ZEJDĄ JAKO PARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  21.04.2019 15:02
 • aga (gość)

  ale z tej oli zdesperowana stara panna nianiczy tego idiote paraduje w szlafroku a on dalej nie kuma o co babie chodzi

  20.04.2019 23:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×