"Policjantki i policjanci" odcinki 589-90. Wybuchowy początek miłości? Siostra Natalii zaatakuje Miłosza gazem! [CO SIĘ WYDARZY]

W 589. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Miłosz pozna Matyldę, siostrę Natalii Mróz. Spotkanie zakończy się jednak... użyciem gazu łzawiącego! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" odcinek 589. w piątek 11.10.2019 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Miłosz Bachleda (Paweł Kowalczyk), bardziej znany jako "Góral", od niedawna pracuje w Komendzie Miejskiej we Wrocławiu. Jego partnerką z patrolu jest Natalia Mróz (Anna Bosak), która do końca nie wie, co ma myśleć o swoim koledze z pracy.

Pocałunek Zuzy i Krzyśka! Zapała zakochał się w partnerce w patrolu?!Zobacz więcej

W 589. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" policjantka postanowi lepiej go poznać i zaprosi go na obiad do swojego mieszkania. Miłosz na miejscu spotka Matyldę, siostrę Natalii. Kobieta uzna policjanta za włamywacza i zaatakuje go gazem łzawiącym.

Następnego dnia Matylda pojawi się na komendzie. Skruszona dziewczyna będzie chciała przeprosić Miłosza za nieprzyjemny incydent. Natalia od razu zauważy, że jej siostra jest wyraźnie zauroczona jej partnerem z pracy.

Czy będziemy świadkami nowego romansu w serialu "Policjantki i policjanci"? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×