"Policjantki i policjanci” odcinki 936-940. Białach poznaje prawdę o Dominice. Uda mu się pomóc córce? Góral ma wyrzuty sumienia, zamierza wyznać Jagnie prawdę [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Policjantki i policjanci” odcinki 936-940. - streszczenie. Białach wreszcie poznaje prawdę o tym co przytrafiło się jego córce. Zszokowany tym czego się dowiedział, stara się namówić ją na terapię. Góral bierze udział w niebezpiecznej akcji. Ma wyrzuty sumienia, że oszukał Jagnę.

Multimedia

"Policjantki i policjanci" od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 w TV4!

W nadchodzących odcinkach Białach wreszcie pozna prawdę o Dominice. Będzie starał się pomóc córce wszystkimi siłami i namówić ją na terapię. Zieliński i Bachleda mimo zakazu wchodzą do płonącej fabryki fajerwerków. Czy ta akcja zakończy się bezpiecznie? Góral nadal ma wyrzuty sumienia i chce wyznać Jagnie prawdę. Będzie miał okazję?

Streszczenia odcinków prezentujemy w galerii. Zobacz co się wydarzy!

Zobacz galerię

"Policjantki i policjanci" o czym jest serial?

"Policjantki i policjanci" to polski serial obyczajowo-fabularny o tematyce kryminalnej, emitowany od 29 września 2014 na antenie TV4. Serial przybliża z historię z początku czworga, a później ośmiorga głównych bohaterów - policjantów z wydziału patrolowo-interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Poznajemy ich zmagania nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym. Akcja toczy się podczas patrolowania przez bohaterów ulic Wrocławia, jak i podczas interwencji, oraz na komendzie. Drugą serię rozpoczął pełnometrażowy film "Pokój 112 – Policjantki i policjanci", który został obejrzany przez ponad milion widzów, trzecią zaś – "Wierna jak pies. Policjantki i policjanci".

Komentarze

Skomentuj
  • Dziecię (gość)

    Dziecię to dziecię to bo się no dziecię

    01.10.2022 19:43
  • Jbbbn hhvb (gość)

    KKK Kk Jj Jj Kk Kl HB Nn Jj

    24.09.2022 12:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×