"Policjantki i policjanci” odcinki 996-1000. Na komendzie szykują się rewolucyjne zmiany. Tajemniczy osobnik wprowadzi nie lada zamieszanie! [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

"Policjantki i policjanci” odcinki 996-1000. - co nas czeka? Podczas ślubu, na którym Nowak jest drużbą dochodzi do ataku. Zamaskowany nożownik atakuje pana młodego. Mężczyzna trafia do szpitala, a panna młoda sugeruje, że napastnikiem mógł być jej były chłopak. Marek zmuszony jest zabrać syna na komendę. Zostawia go pod opieką i rusza do zgłoszenia. Dzień okaże się bardzo niebezpieczny!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 w TV4!

Co nas czeka w nadchodzącym tygodniu w serialu „Policjantki i policjanci"? Przede wszystkim dramatyczna ceremonia ślubna z udziałem Jacka Nowaka! Mężczyzna będzie drużbą na ślubie, na którym dojdzie do ataku nożownika! Ranny pan młody trafi do szpitala, a panna młoda rzuci światło na to, kim mógł być napastnik. Marek będzie zmuszony zabrać syna do pracy. Na miejscu chłopcem zajmie się techniczka Klara, dzięki czemu Marek może, wraz z Natalią, zająć się zgłoszeniem. Dzień okaże się bardzo niebezpieczny!

Dzieci serialowych gwiazd, które poszły w ślady rodzicówZobacz więcej

Natomiast w 1000. odcinku na komendzie dojdzie do rewolucyjnych zmian. Od porannej służby będą dziać się rzeczy, jakie dotąd nie miały tutaj miejsca. Do władzy zostaną dopuszczeni ci, którzy tylko o tej władzy marzyli!

Pełne streszczenia zobaczycie w naszej galerii!

Zobacz galerię

"Policjantki i policjanci" o czym jest serial?

"Policjantki i policjanci" to polski serial obyczajowo-fabularny o tematyce kryminalnej, emitowany od 29 września 2014 na antenie TV4. Serial przybliża z historię z początku czworga, a później ośmiorga głównych bohaterów - policjantów z wydziału patrolowo-interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Poznajemy ich zmagania nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym. Akcja toczy się podczas patrolowania przez bohaterów ulic Wrocławia, jak i podczas interwencji, oraz na komendzie. Drugą serię rozpoczął pełnometrażowy film "Pokój 112 – Policjantki i policjanci", który został obejrzany przez ponad milion widzów, trzecią zaś – "Wierna jak pies. Policjantki i policjanci".

Komentarze

Skomentuj
  • Hela (gość)

    Mam nadzieję że Pani ex komendantka zostanie w końcu ukarana a Szymon wróci do pracy

    22.03.2023 20:18
  • danka (gość)

    co wy w tym sezonie wyprawiacie z tym Krzyśkiem Zapałą??? Raz ogolony prawie do zera, za parę sekund z pokaźnym zarostem. Biedny Krzychu... Od jakiegoś czasu stale pod górkę i jeszcze ten zarost

    19.03.2023 20:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×