"Policjantki i policjanci". Popek jako gangster "Doktor" w serialu! Co łączy go z Kariną? [CO SIĘ WYDARZY]

Znany raper - Paweł Mikołajuw "Popek" - zagra w serialu obyczajowym "Policjantki i policjanci". W hicie Czwórki wcieli się w postać, która odegra kluczową rolę w wydarzeniach, jakie rozegrają się w ostatnich tygodniach premier tego sezonu serialu.

Multimedia

"Policjantki i policjanci" od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Popka zobaczymy już w jednym z najbliższych odcinków "Policjantek i policjantów" u boku Laury Samojłowicz, serialowej Kariny, jako "Doktora" - gangstera, który ma niejasny związek z tajemnicą, jaką policjantka ukrywa przed współpracownikami z komendy.

Karina znika bez śladu, a jej prześladowca zostaje znaleziony martwy!Zobacz więcej

Grana przez Popka postać to niebezpieczny, bezwzględny i bardzo inteligentny przestępca o zagadkowej przeszłości, demonicznym wyglądzie i kontrastujących z jego wizerunkiem i profesją manierach.

Rola w "Policjantkach i policjantach" to nie pierwsze doświadczenie aktorskie popularnego muzyka, gwiazdy YouTube'a i mediów społecznościowych oraz zawodnika MMA, bo Popek zagrał już w serialu "W rytmie serca". Na małym ekranie wystąpił także w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Na planie "Policjantek i policjantów" będzie już trzecim uczestnikiem tego tanecznego show, obok gwiazdy serialu - Mariusza Węgłowskiego i Kasi Vu Manh, która również właśnie dołączyła do obsady serialu Czwórki.

Kasia Vu Manh i Mariusz Węgłowski na planie serialu! Jak się dogadują?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Obecnie Anty FAN! (gość)

  Najgorsze co mogło nastąpić czyli promowanie patologii i kryminalisty przez ATM Grupa. Wstyd! A tak niby media hejtują streamerów a sami toi robią! Przestaje mi się podobać ten serial. NIE popieram patologii! Ten cały Popek był skazany prawomocnie przez sąd za napaść z kradzieżą. Niestety ułomna Polska Policja go nie dopadła i nie doprowadziła do aresztu a ten uciekł do UK na 10 lat poczekać aż sprawa się przedawni potem wrócił i z bandyty robią celebrytę! Jestem ciekaw kiedy ATM Grupa sięgnie po Katarzynę Waśniewską albo Mariusza Trynkiewicza bo widzę, że staczają się na dno promując patologię i bandytów. To mi się NIE podoba! Chyba czas skończyć oglądać ten serial jak idzie w taką stronę. Wystarczy, że na YouTube pełno patologii.

  01.06.2019 17:07
 • Fan PiP (gość)

  Nie zabijajcie serialu tym "bobkiem"... :(

  15.05.2019 19:06
 • Doktor (gość)

  Widze po komentarzach , że nikt nie kojarzy owego Doktorka

  14.05.2019 20:07
 • Typiara (gość)

  Ciekawe co ukrywa Karina i co łączy ją z "Doktorem"?...

  13.05.2019 16:27
 • Luna (gość)

  ❤Największa Fanka PiP ❤ ja tez

  13.05.2019 14:48
 • ❤️ Największa Fanka PiP ❤️ (gość)

  😱😱😱 Boję się o Karinę 😳

  13.05.2019 14:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×