"Policjantki i policjanci". Popek opowiada o swoich muzycznych planach! Kiedy płyta "Firma International" z Pomidorem?

Raper Popek był jedną z gwiazd, która pojawiła się na premierze filmu "Proceder" opowiadającym o życiu Tomasza Chady. Korzystając z okazji zapytaliśmy Popka o jego muzyczne plany!

Multimedia

Popek to jeden z najbardziej płodnych polskich raperów. W ostatnim czasie wydał kilka płyt, z czego próbował swoich sił w różnych gatunkach, nie tylko rapie. Kolejnym muzycznym eksperymentem będzie krążek "Psychicznie nie do końca normalni", który Popek nagrał wspólnie z Omenem i Motionem. Jak zapowiada wydawca, na płycie znajdzie tylko mocno imprezowe numery, które mocno siądą Wam na czaszki. A co o płycie powiedział nam Popek?

Płyta jest już skończona. To jest muzyka do skakania dla dzieciaków, umcy, umcy. Nic wielkiego jeżeli chodzi o lirykę.

Piotr Witkowski opowiada co było najtrudniejsze w roli Tomka Chady! Wcześniej aż 5 aktorów odrzuciło tę rolę!Zobacz więcej

Jednocześnie Popek zapowiedział nam, że szykuje specjalną płytę z okazji swojego 20-lecia artystycznego! Na krążku pojawią się goście, z którymi Popek współpracował podczas kolejnych etapów swojej kariery. Płyta ukaże się nakładem wytwórni Step Records.

To jednak nie koniec muzyki od Popka. Fani ulicznych brzmień i brudnego rapu już mogą zacierać ręce, ponieważ 2 grudnia ukaże się album Popek & Pomidor - "Firma International". Tak Popek opowiedział nam o tym materiale:

2 grudnia, na moje urodziny, jest premiera mojej płyty z Pomidorem. Zrobiliśmy taką płytkę, żeby wrócić do korzeni, także cały czas działam.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×