"Policjantki i policjanci" sezon 11. Białach odchodzi z policji! Wojtek uświadamia sobie, że kocha Zuzę! Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach?

W jedenastym sezonie hitu „Policjantki i Policjanci”, który od 2 września będzie można oglądać w Czwórce – w stałym paśmie od poniedziałku do piątku o godz. 19 – zapowiadają się radykalne zmiany i zwroty akcji w życiu bohaterów. Zobaczcie, co wydarzy się w nowych odcinkach!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" sezon 11. od 2 września w TV4! - sprawdź program TV

Najbardziej szokującą decyzję podejmie w nowym sezonie Mikołaj Białach, grany przez Mariusza Węgłowskiego - byłego policjanta i antyterrorystę, obecnie muzyka i aktora, który oprócz ogromnej rzeszy fanów wśród widzów „Policjantek i Policjantów” niemałą popularnością cieszył się w ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami”, gdzie dzięki głosom widzów przetańczył aż 8 odcinków. Białach, urodzony glina, dla którego służba w policji była czymś więcej niż pracą - prawdziwym powołaniem i życiową pasją - i którego nie sposób było wyobrazić sobie w innym fachu, postanowi kompletnie odmienić swoje życie. Porzuci służbę w policji i poprowadzi własny bar. Co skłoni go do tej decyzji? Czy nie będzie jej żałował? Jak odnajdzie się w zupełnie nowej roli?

Białach odejdzie z policji! Założy własny bar! Zobacz więcej

Początek nowej serii przyniesie też odpowiedzi na pytania, z jakimi pozostawił nas finał wiosennego sezonu. Jak zakończył się atak gangsterów na komendę? Jak zareagują na całą sytuację zwierzchnicy Oli Wysockiej (Magdy Malcharek) i jaki wpływ będzie to miało na karierę świetnej policjantki? Czy powiedzie się plan zemsty Emilki na deweloperze, który zrujnował jej rodzinę? Czy miłość Asi (Magda Szczepanek) i Szymona (Paweł Monsiel) będzie rozkwitać bez przeszkód? Czy byłej dziewczynie Szymona uda się zasiać w Aśce wątpliwości co do nowego związku?

Mikołaj i Pola będą mieli romans?! Kasia Vu Manh zostaje w serialu!Zobacz więcej

Z kolei Wojtek (Bartłomiej Piekarski) zda sobie w końcu sprawę ze swoich uczuć do Zuzy (Maryla Morydz), co nie pozostanie bez wpływu na ich pracę na patrolu. Młody, przystojny policjant zacznie też dość ryzykownie imprezować. Pojawią się również nowe problemy w życiu Zapałów, którzy będą się musieli zmierzyć z kryzysem małżeńskim. Czy Krzysiek (Wojciech Sukiennik) będzie potrafił zaufać Emilce (Anna Kukawska), po tym, jak przez długi czas oszukiwała go, próbując na własną rękę ratować rodzinę przed ruiną?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ewcia (gość)

  Serial stracił na atrakcyjności. Po pierwszych odcinkach nowego sezonu doszliśmy ze znajomymi ze szkoda czasu. W codziennym zyciu nie ma takich zawirowań. Trzeba było skupić się na tym co przyciągnie widza. Szkoda

  03.09.2019 20:31
 • Kris (gość)

  Podtrzymuje Bez Bialacha lipa juz bez Karoliny jest lipa A tu takie zmiany Myślałem że będzie inaczej

  03.09.2019 19:45
 • Ja (gość)

  Bez bialacha to lipa bedzie

  30.08.2019 16:48
 • Kasia (gość)

  Fakt bez Mikołaja, nie będzie to ten sam serial. Szkoda.

  24.08.2019 07:04
 • Anna (gość)

  Lepiej niech Białach wróci do serialu jako policjant bo stracicie oglądalność

  23.08.2019 10:23
 • Ja (gość)

  Ten serial umiera robią na siłę to a bialach odchodzi bo chce se bar otworzyć szkoda

  23.08.2019 10:21
 • Majerowski (gość)

  Miałem na myśli jak życie jaskowskiej z ojcem Szymona Zielińskiego

  23.08.2019 09:51
 • Mariusz Majerowski (gość)

  Bez białacha to już nie to , ma być podobno 2 nowych policjantów i ciekawe jak życie Masłowskiej z ojcem Szymona Zielińskiego

  23.08.2019 09:49
 • Mariusz Majerowski (gość)

  Bez białacha to już nie to , ma być podobno 2 nowych policjantów i ciekawe jak życie Masłowskiej z ojcem Szymona Zielińskiego

  23.08.2019 09:49
 • Justyna (gość)

  Natalia będzie z nim jeździła z Wojtkiem

  23.08.2019 06:58
 • Byksior (gość)

  Dobrze ze zjebany bialach spada z serialu leczyl mnie jak krzysiek co zrobi wszystko i pomaga zawsze nie ma to jak nowi zuza asia wojtek

  23.08.2019 00:25
 • Ula (gość)

  W lubianych serialach przez telewidzów - najbardziej przykre jest to, że seriale są udziwniane, dodawane wątki i rozciągane do granic braku oglądalności. Szkoda, ponieważ był to fajny serial.

  22.08.2019 23:01
 • Policjant (gość)

  Japierdole zjebało cały serial

  22.08.2019 21:59
 • Misio (gość)

  Policjicantki policjanci bez Bialacha to już nie to

  22.08.2019 19:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×