"Policjantki i policjanci" sezon 11. Iga nie zniknie z życia Szymona! Odbije go Zatońskiej? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Policjantki i policjanci" Iga wciąż będzie mieszać w życiu Szymona. Czy jego związek z Asią przetrwa? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" sezon 11. od 2 września w TV4! - sprawdź program TV

W poprzednim sezonie serialu "Policjantki i policjanci" w życiu Szymona (Paweł Monsiel) wydarzyło się bardzo dużo. Związał się z Asią (Magda Szczepanek), ale także dowiedział się, że ma syna z swoją byłą dziewczyną, Igą (Beata Śliwińska). Poukładanie skomplikowanej sytuacji nie będzie proste...

Jaskowska zacznie rodzić! Mikołaj będzie musiał odebrać poród?Zobacz więcej

Iga bowiem nie będzie chciała zniknąć z życia byłego. Pod pretekstem opieki nad chłopcem będzie chciała spędzać z nim jak najwięcej czasu. Jej obecność nie spodoba się Asi, która będzie bardzo zazdrosna i wprost spyta Szymona, czy jest pewien, że jest ojcem dziecka. Sytuacja stanie się bardzo nerwowa...

Białach odejdzie z policji! Założy własny bar! Zobacz więcej

Oliwy do ognia doleje także ojciec Zatońskiej, który wciąż nie będzie chciał zaakceptować Szymona. Pewnego dnia Franciszek (Krzysztof Kuliński) urządzi na komendzie kolejną awanturę! Sytuację postanowi wykorzystać Iga, która spróbuje negatywnie nastawić Szymona w stosunku do Asi i jej rodziny. Wtedy jej intencje staną się już jasne! Dziewczyna chce znów związać się z Zielińskim!

Czy Iga rozbije związek Asi i Szymona? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Dominika (gość)

    Wyglada na to ze wszystkie zwiazki sie rozpadna bez sensu po co to ogladac dalej? Jeden ok ale wszystkie i wszystko wina mezczyzn...

    12.09.2019 20:36
  • Gosia (gość)

    Ona jest wredna

    03.09.2019 16:47
  • XXX (gość)

    Bedzie dobrze!

    30.08.2019 23:08
  • fanka. (gość)

    IGA precz z serialu .

    28.08.2019 20:26
  • fanka (gość)

    Niestety czytałam streszczenie odcinka 570 i to już pewne Aśka zerwie z Szymonem aby ten mógł opiekować się synkiem. Iga wygrała do dupy. Ale będą razem jeździć. Od tego czasu już nie oglądam.

    28.08.2019 16:19
  • XXX (gość)

    Czytałem ze Asia i Szymon będą ze sobą bardzo szczęśliwi , w nowej serii

    27.08.2019 13:01
  • Jasama (gość)

    Tez tak mysle. Zastawcie chociaz jeden zwiazek. Szymon i Asia sa spoko. U zapalow tez chcecie namieszac... psujecie cos co ludzie chca ogladac. I Bialacha nie usuwajcoe z policji do baru bo to juz nie to samo...

    27.08.2019 10:09
  • Zatokowa fanka (gość)

    Moim zdaniem nie ważne co Asia i szymon będą razem. Nie ważna jest Iga i Tymon bo ta miłość przetrwa wszystko. Po za tym nawet jak pojawiał się Iga to Szymon chciał być z Asią i dalej chce ❤️

    27.08.2019 08:52
  • Justyna (gość)

    Niech taiga wyjedzie bo ja już mam jej dosyć

    27.08.2019 07:38
  • Dorota (gość)

    Jak Szymon rozejdzie się z Aśką, to przestaję to oglądać....

    27.08.2019 07:26
  • fanka (gość)

    Na ipli jest już nowy odcinek 11 sezonu płatny 15 zł. Na końcu jak co zawsze jest promo kolejnego odcinka tym razem z zatokami. Ich rozmowa w radiowozie nie wróży nic dobrego. Aśka się o mało co nie popłakała.

    26.08.2019 18:55
  • Hula hop (gość)

    No wlasnie jak sie zakochali to d Super a wy to zawsze spieprzyciw po co ta iga i tymek jak sie cos uklada to po co to zmieniac

    26.08.2019 18:39
  • Gina (gość)

    Osobiście wolę "Gliniarzy". Od kiedy w serialu "Policjantki i Policjanci" spieprzono wątek Borysa,nie oglądam tego serialu.

    26.08.2019 18:37
  • fanka (gość)

    Dokładnie zawsze jak coś jest fajne to musi się spieprzyć . Po cholerę watek Igi i Tymka.

    26.08.2019 17:39
  • WLO (gość)

    Jak tak będzie, przestaje z automatu oglądać policjantów... JEST TO CORAZ BARDZIEJ POSRANE WSZYSTKO.

    26.08.2019 16:30