"Policjantki i policjanci" sezon 11. Krzysiek i Emilka znów razem na patrolu! Czy kryzys małżeński wpłynie na ich pracę? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Policjantki i policjanci" małżeństwo Zapałów znajdzie się w poważnym kryzysie! Czy wpłynie to na ich pracę? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" sezon 11. od 2 września w TV4! - sprawdź program TV

Emilka (Anna Kukawska) przez długi czas okłamywała Krzyśka (Wojciech Sukiennik) i postanowiła na własną rękę rozprawić się z nieuczciwym deweloperem. W nowym sezonie prawda jednak wyjdzie na jaw, a małżeństwo Zapałów pogrąży się kryzysie!

Iga nie zniknie z życia Szymona! Odbije go Zatońskiej?Zobacz więcej

Mimo to Krzysiek wyruszy wraz z żoną na patrol. Co prawda uda im się rozwiązać skomplikowaną sprawę kradzieży auta, ale atmosfera będzie bardzo napięta. Po skończonej służbie Krzysiek uda się do "Świętego Mikołaja", aby omówić swoje problemy w Białachem (Mariusz Węgłowski). Przyzna mu, że całkowicie stracił zaufanie do swojej żony. Były kolega z pracy spróbuje go pocieszyć i zapewni go, że wszystko się ułoży.

Jaskowska zacznie rodzić! Mikołaj będzie musiał odebrać poród?Zobacz więcej

Zapała nie będzie podzielał optymizmu kolegi. Poprosi swojego dowódce o zmianę przedziału. Nie będzie chciał, by jest osobiste problemy w jakikolwiek sposób wpływały na efektywność jego służby. Nową partnerką Krzysztofa zostanie Zuza (Maryla Morydz), która również nie może poukładać swojego życia osobistego.

Czy małżeństwo Zapałów przetrwa kryzys? Tego dowiemy się z nowych odcinków serialu "Policjantki i policjanci"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Nie oglądam bo juź za bardzo mieszają.

    06.09.2019 21:59
  • Martin ZaZ (gość)

    Wszystko zależy od scenarzysty

    28.08.2019 20:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×