"Policjantki i policjanci" sezon 12. Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków! Kiedy premiera w TV?

Ruszyły już zdjęcia do 12. sezonu serialu "Policjantki i policjantki"! Kiedy zobaczymy nowe odcinki? Co czeka bohaterów? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" już na wiosnę w TV4!

Jedenasty sezon serialu "Policjantki i policjanci" zakończył się skandalem na ślubie Asi oraz niechcianą ciążą Zuzy Kowal! Cierpliwość fanów została wystawiona na poważną próbę, lecz już wkrótce produkcja wróci na ekrany.

Magda Szczepanek zaskakuje fryzurą na rajskich wakacjach z Wojciechem Sukiennikiem!Zobacz więcej

Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do nowych odcinków! Na planie serialu pojawili się już Bartek Piekarski, Przemysław Puchała, Bogusław Kudłek, Magda Szczepanek i Paweł Monsiel. Reszta obsady zapewne wkrótce do nich dołączy! Póki co wiemy, że skład patrolu 07 się nie zmieni - w dalszym ciągu zobaczymy w nim Asię i Szymona.

Nowe odcinki serialu "Policjantki i policjanci" pojawią się na antenie TV4 już w marcu 2020 roku! Ciekawe, co tym razem przygotują dla nas scenarzyści!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lilith (gość)

    Czy postać Oli pojawi się w 12 sezonie? Może ma ktoś jakieś informacje na ten temat.

    13.01.2020 20:02
  • Migdał (gość)

    A co z Kariną Wolniewicz czy ktoś może uchylić rąbka tajemnicy ??Co z nią???przeżyła po tym jak ją doktorek nafaszerował??

    11.01.2020 07:38
  • Gosia (gość)

    Uwielbiam ten serjal i mam nadzieje ze Asia iSzymon beda razem .A Krzysiek wreszcie wroci do Emilki i bedzie jak dawniej .

    10.01.2020 21:19
  • ewa (gość)

    Ja też się nie mogę doczekać kiedy się zacznie ale rzeczywiście mogli by zrobić troche spokojniejszy sezon

    09.01.2020 22:38
  • Asia i Szymon (gość)

    Już się doczekac nie mogę uwielbiam ten serial

    09.01.2020 14:57
  • Beata (gość)

    Uwielbiam ten serial i nie mogę się już doczekać na nowy sezon .

    09.01.2020 13:50
  • Beata (gość)

    Uwielbiam ten serial. Czekam z niecierpliwością na sezon 12😊😊😊

    09.01.2020 08:20
  • Fan (gość)

    Powinni nie ma co tu ukrywać zakończyć ten serial

    09.01.2020 07:42
  • Andrzej (gość)

    A zapała będzie wszystkich bzykał na komendzie

    09.01.2020 06:52
  • Aniela K. (gość)

    No w końcu dobre informacje. Nie jeden raz szukałam informacji o nowym 12-tym sezonie. Już nie mogę się doczekać ❤

    09.01.2020 04:26
  • Girasol (gość)

    Nie jest w ciąży, bo jeździ na patrole. Tutaj tylko tak nas straszą. A Krzysiek i Emilka na pewno się pogodzą, bo pewnie Emilka w ostatniej chwili poczuje, że nie może bez niego żyć.

    09.01.2020 00:10
  • Pasjonatka (gość)

    Szkoda, że Krzysiek i Emilka się rozchodzą... Może się jeszcze jakoś dogadają? I czy Białach wróci do służby czy zostanie w barze? A Michał i Czarna czy będą w końcu ze sobą oficjalnie, czy dalej będą się bawić w podchody? :-)

    08.01.2020 23:12
  • Fanka (gość)

    Mam nadzieję że po tak burzliwym sezonie dadzą nam odetchnąć. Może wreszcie jakiś happy end😘 Szymon i Asia 😍👨‍👩‍👧 razem. Tak jak to było w sezonie 10 słodkie i zabawne scenki.

    08.01.2020 20:40