"Policjantki i policjanci" sezon 12. Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków! Kiedy premiera w TV?

Ruszyły już zdjęcia do 12. sezonu serialu "Policjantki i policjantki"! Kiedy zobaczymy nowe odcinki? Co czeka bohaterów? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" już na wiosnę w TV4!

Jedenasty sezon serialu "Policjantki i policjanci" zakończył się skandalem na ślubie Asi oraz niechcianą ciążą Zuzy Kowal! Cierpliwość fanów została wystawiona na poważną próbę, lecz już wkrótce produkcja wróci na ekrany.

Magda Szczepanek zaskakuje fryzurą na rajskich wakacjach z Wojciechem Sukiennikiem!Zobacz więcej

Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do nowych odcinków! Na planie serialu pojawili się już Bartek Piekarski, Przemysław Puchała, Bogusław Kudłek, Magda Szczepanek i Paweł Monsiel. Reszta obsady zapewne wkrótce do nich dołączy! Póki co wiemy, że skład patrolu 07 się nie zmieni - w dalszym ciągu zobaczymy w nim Asię i Szymona.

Nowe odcinki serialu "Policjantki i policjanci" pojawią się na antenie TV4 już w marcu 2020 roku! Ciekawe, co tym razem przygotują dla nas scenarzyści!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Weronika (gość)

    Ja też niemogę się doczekać kocham ten serial

    03.06.2020 16:32
  • Fankaxd (gość)

    Kiedy wejdą nowe odcinki? 😞

    12.05.2020 11:02
  • grażka (gość)

    a kiedy nowe odcinki na średnim ekranie /tv4/

    19.04.2020 11:51
  • Mua hua (gość)

    Mam nadzieję że Krzysiek będzie z Zuzą uwielbiam och parę!

    17.02.2020 16:52
  • Justyna (gość)

    Góral ,Emilka ,Bialach ,Asia ,Szymon, Nowak, no i to by było na tyle nie mogę się doczekać nowych odcinków policjantów:-***pozdrawiam cała obsade

    15.02.2020 22:07
  • Justyna (gość)

    Moi ulubieńcy to Asia i Szymon będą razem i Bialach :-***

    15.02.2020 22:04
  • Hubert M (gość)

    PSL 639 K M Policjantki i Pocliajnci W-11 TVN

    14.02.2020 20:41
  • Dana (gość)

    Super serial nie moge doczekac sie nowego sezonu.

    12.02.2020 17:49
  • Basia (gość)

    Wszyscy są super pozdrawiam i czekam

    09.02.2020 14:35
  • Dońska (gość)

    Natalia,Góral, Zuza, Wojtek, Jacek oraz Kobielak no i Morawska - Nowak i Zapala - niezbędni w serialu !

    04.02.2020 19:07
  • misiek (gość)

    Zuza wypad z fajnego serialu i zabierz tego lalusia Niedzwieckiego.super że jest Asia i SZymon

    03.02.2020 20:07
  • jollo (gość)

    Zapała mógłby docenić rodzine a nie z taką co nóżki rozkłada przed żonatymi

    03.02.2020 20:03
  • annna (gość)

    niech ta dziwka-Zuza Kowal już nie gra

    03.02.2020 19:59
  • Krysia (gość)

    Już nie mogę się doczekać nowych odcinków

    29.01.2020 19:43
  • saszka (gość)

    uwielbiam oglądać ten wspaniały serial. Do marca jeszcze trochę czasu ale myślę że jakoś wytrzymam. Czekam z niecierpliwością

    27.01.2020 23:43
  • Dorota (gość)

    Uwielbiam ten serial,czekac do marca,troche dlugo.

    25.01.2020 17:27
  • Lilith (gość)

    Czy postać Oli pojawi się w 12 sezonie? Może ma ktoś jakieś informacje na ten temat.

    13.01.2020 20:02
  • Migdał (gość)

    A co z Kariną Wolniewicz czy ktoś może uchylić rąbka tajemnicy ??Co z nią???przeżyła po tym jak ją doktorek nafaszerował??

    11.01.2020 07:38
  • Gosia (gość)

    Uwielbiam ten serjal i mam nadzieje ze Asia iSzymon beda razem .A Krzysiek wreszcie wroci do Emilki i bedzie jak dawniej .

    10.01.2020 21:19
  • ewa (gość)

    Ja też się nie mogę doczekać kiedy się zacznie ale rzeczywiście mogli by zrobić troche spokojniejszy sezon