"Policjantki i policjanci" sezon 14. Dyżurny stoi na głowie, a policjanci toną w śniegu! Co słychać na planie nowych odcinków?

Prace na planie nowych odcinków serialu "Policjantki i policjanci" trwają w najlepsze! Co słychać u bohaterów? Sprawdź!

Multimedia

Trwają intensywne prace na planie nowego sezonu serialu "Policjantki i policjanci"! Na premierę musimy jeszcze trochę poczekać, ale gwiazdy hitu TV4 cały czas dbają, abyśmy o nich nie zapomnieli.

Film o Tomaszu Komendzie doczekał się serialowej wersji! Kiedy i gdzie premiera?Zobacz więcej

W mediach społecznościowych aktorzy opublikowali sporo ciekawych materiałów. Paweł Monsiel, czyli serialowy Szymon pokazał na przykład jak Przemysław Puchała, znany bardziej jako dyżurny Jacek Nowak, próbuje zapamiętać swoje kwestie... stojąc na głowie!

Bartek Piekarski, który w "Policjantka i policjantach" gra Wojtka Niedźwiedzkiego pokazał nam natomiast, że również na plan serialu zawitała w tym roku śnieżna zima. Komenda miejska we Wrocławiu cała została pokryta białym puchem.

Serial hitem nie tylko w telewizji - bije rekordy także online! Gdzie oglądać historię Osieckiej?Zobacz więcej

Aktorów nie opuszcza też poczucie humoru. W nowych odcinkach poznamy oczywiście dalsze losy małżeństwa Zielińskich, a Paweł Monsiel nie omieszkał sobie lekko zażartować ze swojej ekranowej żony, Magdy Szczepanek.

Nowe odcinki serialu "Policjantki i policjanci" będziemy mogli oglądać najprawdopodobniej już w marcu! Kto nie może się doczekać?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×