"Policjantki i policjanci" sezon 9. Akademia Policyjna - nowy świat w serialu. Co się wydarzy? [ZWIASTUN]

W poniedziałek, 3 września, o godz. 19 na antenie Czwórki zobaczymy premierę dziewiątej już serii "Policjantek i Policjantów", obyczajowej produkcji, która wraz z drugim hitem wieczornego powszedniego pasma, serialem "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny", odniosła duży sukces w telewizyjnym prime timie.

Multimedia

"Policjantki i policjanci" sezon 9. od poniedziałku, 3.09.2018 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Najnowszy sezon "Policjantek i Policjantów" – emisja w stałym paśmie: od poniedziałku do piątku o godz. 19 – rozpoczyna się w dramatycznym momencie, w którym rozstaliśmy się z głównymi bohaterami w finale poprzedniej serii.

Zapała zdradzi żonę?! Krzysztof przejdzie ogromną przemianę! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy bomba na komendzie wybuchnie? Czy Rachwał (Honorata Witańska) i Zieliński (Paweł Monsiel) będą w stanie, w ciągu zaledwie sekund, ocalić siebie i wszystkich, którzy przebywając w budynku komendy znaleźli się o włos od śmierci? Czy Białach (Mariusz Węgłowski) i Wysocka (Magda Malcharek) wyjdą cało z rąk bandytów? Jak potoczą się losy Zatońskiej (Magda Szczepanek), Krzyśka (Wojciech Sukiennik) i Emilki (Anna Kukawska)? Jakie zmiany czekają komendę i panią komendant Zuzę Kowal (Maryla Morydz) oraz Dyżrunego Jacka (Przemysław Puchała), Profosa (Wiesław Cichy) i Juliusza (Bogusław Kudłek)?

Zupełną nowością w dziewiątym sezonie "Policjantek i Policjantów" będzie wątek Akademii Policyjnej - całkowicie nowy świat w fabule serialu, z całym szeregiem nowych, barwnych postaci i silnym rysem komediowym – który przenikać się będzie z wątkiem patrolowym.

Wielkie zmiany w nowym sezonie serialu! Co dalej z funkcjonariuszami? [KIEDY PREMIERA?]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ania (gość)

    To będzie się działo w serialu

    23.08.2018 19:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×