"Policjantki i policjanci" sezon 9. Widzowie wstrząśnięci finałem serialu! Zobaczcie, jak nakręcono scenę śmierci Karoliny! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zakończenie czwartkowego, przedostatniego w tym sezonie, odcinka „Policjantek i Policjantów” było jak trzęsienie ziemi, którego nikt się nie spodziewał. Widzowie wciąż nie mogą otrząsnąć się po śmierci Karoliny. Zobaczcie, jak nakręcono scenę jej śmierci.

Multimedia

"POLICJANTKI I POLICJANCI" - ŚMIERĆ KAROLINY

Kiedy ulubiona przez wielu widzów para – Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) i Karolina Rachwał (Honorata Witańska) – po wielu zawirowaniach nareszcie do siebie wróciła, szczęśliwa i zakochana jak nigdy dotąd, wszystko się zmieniło za sprawą zbłąkanej kuli z broni szamocącego się z policją pijanego Borysa, odwiecznego wroga Mikołaja.

Śmierć Karoliny w finale 9. sezonu! Honorata Witańska odchodzi z serialu na zawsze? [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Dziś, w ostatnim odcinku tego sezonu o godz. 19, emocje z pewnością nie przygasną, a najpiękniejsze i najtrudniejsze wspólne chwile Mikołaja i Karoliny - od pierwszego ich spotkania, kiedy to Białach zaliczył sporą wpadkę – znów przemkną nam przed oczami. Czy wszystko już stracone?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ryszard (gość)

    Wszystko przelknę, ale nie Patrol nr 5,cały serial to byli oni, teraz Białach odejdzie i ja też nie będę oglądał, szkoda moja ulubiona para. DLACZEGO TAK?. Wiem że to fikcja, a jednak boli.

    10.02.2019 01:39
  • Wampirek (gość)

    To jurz koniec

    05.01.2019 16:45
  • Wioleta (gość)

    Dziwna Odchodzi ze wszystkich seriali

    03.12.2018 15:37
  • Hmmm (gość)

    Na szczęście jeszcze zostaną ładne bohaterki... EMILKA i ASIA 😊

    02.12.2018 16:48
  • ola (gość)

    Bez Karoliny ten serial nie ma sensu przywrócie ja do serialu

    02.12.2018 02:15
  • Najo (gość)

    Ten glupawy serial dawno zaczął pukac w dno od spodu.Szczegolnie ten lysol z piecioma klakami w capku to zenada.A ogolnie to robic serial o policjantach,gdy prawdziwi zabijaja na komisariatach i lamia bezbronnym ludziom rece na rozkaz psychopatow u wladzy i nie miec oporow by w czyms takim gloryfikujacym kulsony grac,to zenada kolejna.O Sprawiedliwych nawet nie wspomne,bo jezeli to jest jakis obraz oddajacy to co robia w realu to jest to dno.

    01.12.2018 23:38
  • 😢😢😢😢🌹 (gość)

    W huj się wystraszylem że niema je i terz płakałam 😢😢😢😢

    01.12.2018 19:07
  • Krystian (gość)

    Wielka szkoda 😢

    01.12.2018 19:03
  • Ewelin (gość)

    Masakra płakałam czemu czemu 😰😰😭😭😭😭😭😭😭😭😭

    01.12.2018 18:37
  • stała fanka (gość)

    bardzo dzięki za k.... taki finał przestaje oglądać ten serial i pewnie wielu z widzów przestanie oglądać ten program także nie popisaliście się wcale dość że ciągle mieli pod górkę i najpierw psychopata kamil to teraz borys masakra wiem że to tylko aktorzy ale dostają takie role że później nie nawidzi się tych ludzi także było miło ale się skończyło już nie oglądam nast ępnego sezonu

    01.12.2018 18:12
  • Emilia (gość)

    Borys ty ch''u czemu zabiłeś Karolina Smutek😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

    01.12.2018 18:03
  • bp (gość)

    życie nas bije to dajcie nam trochę szczęścia w tv zbbijcie Borysa a nie Karolinę Ona kocha i jest kochana i to nam odpowiada My szukamy szczęścia w TV bo nie każdy w życiu go ma

    01.12.2018 17:55
  • ... (gość)

    Karolina wroc! Borys do pierdla

    01.12.2018 17:17
  • Aneta (gość)

    Kochałam tą dwójkę, serial się dla mnie skończył o i byli tacy romantyczni

    01.12.2018 17:16
  • Aneta (gość)

    Kochałam tą dwójkę, serial się dla mnie skończył o i byli tacy romantyczni

    01.12.2018 17:13
  • Asia (gość)

    Spadnie oglądalność teraz.

    01.12.2018 17:10
  • Cobis (gość)

    nie będę