"Policjantki i policjanci". Śmierć Karoliny w finale 9. sezonu! Honorata Witańska odchodzi z serialu na zawsze? [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]

Finał 9. sezonu serialu "Policjantki i policjanci" za nami. W ostatnim odcinku najnowszej serii zobaczyliśmy śmierć Karoliny Rachwał, w którą wcielała się Honorata Witańska. Czy to definitywny koniec jej wątku w serialu? A może powróci po jakimś czasie jak Wojciech Medyński?

Multimedia

W 493. odcinku "Policjantek i Policjantów" pożegnaliśmy jedną z głównych postaci w serialu - Karolinę Rachwał, w którą od 2016 roku wcielała się Honorata Witańska. Widzów „Policjantek i policjantów” przeżyli prawdziwy szok, kiedy Karolina Rachwał została podczas akcji postrzelona – przez Borysa (Wojciech Medyński). Rachwał umarła na rękach Białacha (Mariusz Węgłowski).

Chciałam wszystkich przeprosić, którzy sądzili, że Karolina Rachwał dożyje do 55. sezonu serialu - skomentowała swoje odejście Honorata Witańska

Jak poradzi sobie Mikołaj w nowej rzeczywistości? Specjalnie dla widzów, Honorata Witańska i Mariusz Węgłowski opowiedzieli o zakończeniu ich wspólnego wątku. Zobaczcie relację z planu zdjęciowego tego szczególnego odcinka "Policjantek i policjantów".

Przypominamy, że Honoratę Witańską zobaczymy jeszcze w odcinku specjalnym serialu, który zostanie wyemitowany w piątek, 30 listopada 2019 roku, o godz. 19.00 na antenie TV4. Będzie to podsumowanie serialu koncentrujące się na wątku Karoliny i Białacha.

Lista spraw na dziś jest długa jak chwila samotności. Czekać na twój uśmiech, słowo i gest... Lista spraw na dziś oddać do biura rzeczy znalezionych wszystkie smutki i strach przed nocą a potem czekać czekać i czekać... Mikołaj kocham Cię ... " - to słowa listu Karoliny z ostatniego odcinka 9. sezonu "Policjantek i policjantów".

Powrót Borysa! Jóźwiak żyje i sprowadzi na Białacha śmiertelne niebezpieczeństwo! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Fani rozpaczają nad odejściem Honoraty Witańskiej z serialu "Policjanci i policjantki". Miłośnicy produkcji TV4 nie spodziewali się takiego finału. Niektórzy w komentarzach dopytują, czy to definitywny koniec jej wątku w serialu? A może powróci po jakimś czasie jak Wojciech Medyński, który wciela się w Borysa Jóźwiaka? Redakcji serwisu Telemagazyn.pl udało się skontaktować z aktorką, która potwierdziła, że definitywnie odchodzi z serialu "Policjantki i policjanci". Na powrót Karoliny nie ma, co liczyć.

Serial serialem , ale jedną prawdę odzwierciedlila ta scena - życie jest nieprzewidywalne i chwila może zmienić dosłownie wszystko albo na lepsze albo na grosze. Swoją drogą szkoda , że tak się skończyło.

Będzie brakować Karoliny, Mikołaj pewnie nie będzie już nigdy tak samo szczęśliwy, wszystko się pozmienia

Dziekuje Karolinie Rachwał(Honotacie Witańskiej) za to, że przez te 4 sezony była, za to że potrafiła rozbawić nas, za to że miała takie wielkie serce, że aż przjeła takiegi człowieka jak Borys... Trudno mi i nam bedzie sie zapewne pogodzić, że jej już nie bedzie w tym super serialu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • dwunastolatek (gość)

    Karolina błagam wróć.

    23.01.2019 19:19
  • Tadeusz (gość)

    Może Karolina "zmartwychwstanie" w serialu Sprawiedliwi-wydział kryminalni i zastąpi mało wyrazista Latoszek, która do kryminalnych po prostu nie pasuje. Może do księgowości?

    17.12.2018 16:02
  • Kasia (gość)

    Bez ciebie Honia ten serial nie ma sensu!!!

    08.12.2018 19:19
  • Fanka Honi (gość)

    Honorata kocham cię i wszystko bym ci wybaczyła ale tego że odchodzi z serialu policjantki i policjanci ci nie potrafię wybaczyć!!! Proszę wróć to jeszcze da się odkręcić! Wróć!!!!!😭

    08.12.2018 19:18
  • Rozalia i Zuzia (gość)

    Honorata wróć do serialu policjantki i policjanci!!!!! 😰 Prosimy!!!😢

    08.12.2018 12:44
  • Ktoś (gość)

    Podobno Karolina jest w ciąży ale to nie potwierdzone

    06.12.2018 02:30
  • Fanka Karoliny rachwal (gość)

    Błagam !!!! Dlaczego musicie zawsze zniszczyć mi mój ulubiony serial z ulunionymi aktorami !!! Oni mieli być kurwa w końcu szczęśliwi !!! Płakałam razem z Białachem.... Błagam przywróćcie mi Karolinę!!! Dajcie im szczęście ! Naprawcie ten syf.... tak nie może być! Karolina musi żyć! Ma być szczęśliwa z Białachem !!!!!

    04.12.2018 20:09
  • Paulinka

    Niech do nas wraca Karolina Rachwał Była wspaniała policjantką dziewczyna dla Mikołaja białacha bo bardzo pasowali do siebie Kocham was też zawsze was oglądał pozdrawiam całą ekipę

    03.12.2018 16:13
  • Magdalna chrościcka (gość)

    A dla czego ona odhodzi Seljalu ona była Aniołem była świetna aktorka ja widziałam rze bardzo kochała Mikołaja Białacha byli Świetni zakochanych par w tym Seljalu i Tak biedzie niewidzialna przez Komendę pewnie chece zobaczyć jak dają sobie radę o pracy dla mie było smutne i się popłokałam się zawsze was oglądam i jestem zawsze zwiami fanką

    03.12.2018 01:45
  • Jebacj5 (gość)

    Jebac organem ich organ i do piachu

    02.12.2018 20:51
  • Stasiek (gość)

    Ludzie puknijcie w się w te puste łby nie wy ukladacie scenariusz i nie wy decydujecie kto gra w serialu a kto nie. Nie chcecie oglądać to nie oglądajcie wasza sprawa a nie na forum szantaze ze ma wrocic ze nie będziecie oglądać. Chciała zrezygnować to zrezygnowała nie musi dożywotnie grać w jednym serialu. Kasa rządzi! !!!

    02.12.2018 18:20
  • Natka (gość)

    Tak to już bywa ale naprawdę szkoda fajną była para

    02.12.2018 12:35
  • Fajna 123 (gość)

    Nie ma po co oglądać tego serialu bez Karoliny niech ona wróci

    02.12.2018 08:58
  • Ja (gość)

    Aga to teraz czas na ciebie

    02.12.2018 03:15
  • Ja (gość)

    Aga to teraz czas na ciebie

    02.12.2018 03:15
  • Nik (gość)

    Wszyscy aktorzy fajnie grają ale bialach z Karoliną naprawdę do siebie w serialu pasują bez nich ten serial nie ma brania jak odejdzie ta aktorka później odejdzie bialach to nie widzę tego serialu bo ranking oglądania spadnie i całkowicie będą musieli usunąć serial szkoda by było jedynie zostaną powtórki do obejrzenia złapała o Ola też są bardzo dobrymi aktorami

    02.12.2018 02:37
  • aga (gość)

    dobrze że ta suka zdechła szkoda że tak póżno

    02.12.2018 00:25
  • Gość 1 (gość)

    Te przeprosiny to naprawdę się należał bo chciałam walnąć pilotem w telewizor. Chociaż ten strzał powinien paść w Borysa

    01.12.2018 22:17
  • Gość (gość)

    Dlaczego ona musiała zginąć dlaczego ratownik Ratownik wcale nic nie robił tylko się gapił. Tylko ppdszedł sprawdził puls i nic. Błagam naprawcie to moim zdaniem serial straci bardzo dużo A karolina była świetna w tym serialu. I tylko powiem dlaczego oma a nie borys dlaczego.

    01.12.2018 21:30
  • gość (gość)

    Szkoda, że tak się skończyło... nic już nie będzie jak dawniej :(