Policjantki i policjanci w polskich serialach. Jak stróżowie prawa przedstawiani są w najpopularniejszych produkcjach?

Janek z "M jak miłość", Paweł ze "Złotopolskich" czy posterunkowy z "Rodziny zastępczej" - kto nie zna tych stróżów prawa? W naszej galerii znajdziecie 10 policjantów z najpopularniejszych polskich seriali!

Multimedia

Policjantki i policjanci w polskich serialach

Policjanci żyją wśród nas. Dlatego też ich postaci często pojawiają się w serialach obyczajowych i komediowych. Niemal w każdym z polskich serialu przynajmniej raz pojawia się jakiś przedstawiciel stróżów prawa.

Miłosne trójkąty w serialach. Oto bohaterowie, którzy nie potrafią się zdecydować!Zobacz więcej

W serialach obyczajowych postaci policjantów należą zwykle do bohaterów drugoplanowych. Nie jest to jednak reguła. Dobrym przykładem jest tu chociażby Wiesław Gabriel z kultowych już "Złotopolskich" czy Janek z "M jak miłość", który jest ważną postacią jednego z najgorętszych wątków w serialu. Czasem jednak policjant nie musi być głównym bohaterem serialu, aby na długo zapaść w pamięci widzów. Każdy fan "Rodziny zastępczej" doskonale kojarzy pana posterunkowego, nawet jeśli nie był on postacią pierwszoplanową!

W naszej galerii znajdziecie 10 policjantów z seriali, którzy zdecydowanie zasługują na wyróżnienie. W naszym zestawieniu uwzględniliśmy seriale obyczajowe i komediowe, a nie produkcje kryminalne, w których policjanci są głównymi bohaterami. Sprawdźcie koniecznie!

"Zmiennicy", "Czterej pancerni", "Czterdziestolatek" i inne kultowe seriale sprzed lat! Oglądaliście je wszystkie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×