"Policjantki i policjanci" wielkim hitem TV4! Miliony przed telewizorami. Kiedy nowe odcinki?

"Policjantki i policjanci" gromadziły przed telewizorami średnio ponad milion widzów! Kiedy możemy spodziewać nowych odcinków hitu TV4? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" to serial kryminalno-obyczajowy emitowany przez TV4 od 2014 roku, który cały czas cieszy się ogromną popularnością! Nie inaczej było w tym roku, mimo że emisja serialu została nagle przerwana przez epidemię koronawirusa.

Julia Kijowska i Dawid Ogrodnik gwiazdami nowego serialu AXN i Polsatu! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Jesienią nowe odcinki serialu "Policjantki i policjanci" śledziło średnio ok. 1,2 mln widzów! Oznacza to, że o godzinie 19:00 TV4 oglądało więcej widzów niż TVN7, TV Puls czy nawet TVP2! Sporą popularnością cieszy się także spin-off serialu, "Święty", który opowiada o losach Mikołaja Białacha po jego odejściu z policji.

Dla wszystkich fanów serialu "Policjantki i policjanci" mamy świetną wiadomość - na wiosnę w TV4 pojawią się nowe odcinki!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Widz (gość)

    Gratulacje dla całej produkcji! Szkoda tylko że wraz ze wzrostem oglądalności, z serialu codziennego zrobił się z tego sezonowiec po kilkanaście odcinków w sezonie, dwa sezony w roku. Widzowie w zamian za lojalność, otrzymują powtórki.

    21.12.2020 10:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×