"Policjantki i policjanci". Wojciech Sukiennik i Paweł Monsiel, czyli najprzystojniejsi serialowi policjanci! Kim są? Co o nich wiemy? [ZDJĘCIA]

Wojciech Sukiennik i Paweł Monsiel to aktorzy znani z serialu "Policjantki i policjanci". W produkcji Czwórki grają nieustraszonych policjantów, niecofający się przed żadnym zagrożeniem. Fanki "Policjantek i policjantów" doceniają nie tylko ich talent aktorski, ale również nieprzeciętną urodę. Czy Wojciech Sukiennik i Paweł Monsiel to najprzystojniejsi serialowi policjanci? Zobaczcie ich prywatne zdjęcia!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" od poniedziałku do piątku, o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Serial "Policjantki i policjanci" przystojnymi aktorami stoi! W produkcji Czwórki możemy oglądać m.in. Wojciecha Sukiennika i Paweła Monsiela. Spora część widowni uważa ich za najprzystojniejszych serialowych policjantów w Polsce! Kim są Wojciech Sukiennik i Paweł Monsiel? Co o nich wiemy?

Wojciech Sukiennik pochodzi z Brzeska. Od najmłodszych lat interesował się aktorstwem. Przez rok studiował na Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Doświadczenie przed kamerą zawdzięcza m.in. licznym epizodom w serialach paradokumentalnych oraz filmach. Zagrał też m.in w „Joannie” oraz filmie „Uwikłanie”.

Kim jest stalker Emilki? Kto uprzykrza życie sierżant Drawskiej i Zapały? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Aktor z serialem "Policjantki i policjanci" związany jest od początku, ale niewielu wie, że o mały włos, a nie trafiłby na plan serialu Czwórki. Dzień przed castingiem, który odbywał się we Wrocławiu, aktor do późnej nocy pracował na planie zdjęciowym reklamy realizowanej w Kielcach. Po kilku godzinach snu ruszył w drogę do Wrocławia przez Kraków. Autokar ze stolicy Małopolski odjeżdżał punktualnie o godz. 6.05. -Wsiadłem do niego jako ostatni pasażer. Gdyby ten autobus odjechał pół minuty wcześniej, pewnie nie dotarłbym tego dnia do agencji - przyznaje w rozmowie z Gazetą Krakowską. Sierżant Krzysztof Zapała to jeden z ulubionych bohaterów widzów. -Często słyszy za plecami: „Zapała! Krzysiek! Sierżancie Zapała!”. Gdybym miał określić, jak często ludzie przywołują mnie imieniem serialowym, a ilekroć moim prawdziwym, rozkładałoby się to mniej więcej 70 do 30 na korzyść Zapały - powiedział w rozmowie z Gazetą Krakowską Wojciech Sukiennik.

Paweł Monsiel to z kolei absolwent Szkoły Aktorskiej SPOT. Jego kariera rozwija się w błyskawicznym tempie. Przystojny aktor zagrał m.in. w serialu „Dzieciaki”, spektaklu „Manekiny” Brunona Jasieńskiego oraz „Umerli ze Spoon River”. Możemy go oglądać także w 2. sezonie kolejnego hitu Czwórki "Mecenas Lena Barska". Wielką pasją aktora jest taniec i szermierka. Na swoim koncie ma m.in. 1. miejsce na ogólnopolskich zawodach w stylu break dance oraz 3. miejsce na mistrzostwach świata w szermierce artystycznej.

W serialu "Policjantki i policjanci" Paweł Monsiel wciela się w postać mł. asp. Szymona Zielińskiego (od 6. sezonu). Oprócz pracy młody policjant robi wszystko, by odnaleźć morderców swojej matki, przez co często pakuje się w tarapaty.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia aktorów wcielających się w Krzyśka i Szymona w serialu "Policjantki i policjanci". Który z nich jest według was przystojniejszy? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Dorota Mould (gość)

  Krzysztof !!!!!!

  14.02.2019 00:12
 • Ala (gość)

  Szymon. Przepraszam, ale Krzysztof mnie denerwuje ....

  05.01.2019 12:44
 • Pula (gość)

  Moim zdaniem Szymo

  02.11.2018 16:05
 • Pula (gość)

  Moim zdaniem Szymo

  02.11.2018 16:05
 • Aga (gość)

  Obaj panowie są przystojni.

  25.08.2018 18:44
 • jacek (gość)

  posterunkowa Julia Mazurek, wracaj !!

  04.05.2018 04:01
 • Ada (gość)

  Wojtek najprzystojniejszy

  02.05.2018 23:57
 • Isma (gość)

  Moim zdaniem jest przystojny Szymon Zieliński

  14.04.2018 00:28
 • Monika (gość)

  Wydaje mi się że obydwaj panowie są ładni i przystojni lubię ich oglądać w tym serialu ;)

  13.04.2018 09:52
 • Mery (gość)

  Wojciech Sukiennik jest przystojniejszy

  07.04.2018 00:30
 • Fan (gość)

  "Umerli ze Spoon River"

  Umarli* w reżyserii Jana Korwin Kochanowskiego ;)

  06.04.2018 19:00
 • Fan (gość)

  Wojciech też jest absolwentem Szkoły Aktorskiej SPOT :D

  06.04.2018 18:59
 • Kk (gość)

  Obydwaj przystojni, ale ja wolę Borysa.

  06.04.2018 14:55
 • Basia (gość)

  Hej a gdzie jest Białach moim zdaniem to on jest najprzystojniejszy . nie ujmujac kolegom.

  06.04.2018 06:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×