"Policjantki i policjanci". Zobacz, jak wyglądał ostatni dzień na planie 8. sezonu! Co jeszcze wydarzy się w serialu? [RELACJA Z PLANU]

Finał 8. sezonu serialu "Policjantki i policjanci" już niebawem. Na początku maja odwiedziliśmy ekipę serialu we Wrocławiu, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć, co dzieje się podczas ostatniego dnia zdjęciowego w tym sezonie. Udało nam się również porozmawiać z obsadą hitowej produkcji TV4. Co jeszcze wydarzy się w serialu? Sprawdźcie, co zdradzili nam aktorzy!

Multimedia

Miłosne zawirowania

Ósmy sezon serialu "Policjantki i policjanci" dostarczył widzom wielu emocji. W nowych odcinkach bohaterom nie brakowało zawodowych i życiowych wyzwań. Karolina (Honorata Witańska) związała się z Mikołajem (Mariusz Węgłowski), ale ich miłość została wystawiona na próbę. Powrót byłego narzeczonego policjantki przyczynił się ostatecznie do rozstania pary. -Ósmy sezon był naprawdę pracowity, to było ponad pięć miesięcy intensywnej pracy w zimie. - podsumował w rozmowie z nami Mariusz Węgłowski. Aktor opowiedział też o miłosnym wątku - czy Białach i Rachwał mimo wielu nieporozumień wrócą do siebie w tym sezonie?

Ciekawie rozwinął się wątek Zielińskiego (Paweł Monsiel), który wrócił do służby po pobycie w więzieniu. -Szymon bardzo dobrze dogaduje się z Asią Zatońską. Będą tworzyć fajny duet, który na akcjach się sprawdza - powiedział nam Paweł Monsiel. Czy tę dwójkę połączy jednak coś więcej niż tylko praca?

Honorata Witańska o odejściu z "Barw szczęścia" i popularności serialu "Policjantki i policjanci"Zobacz więcej

Dramatycznie do końca

Zimowa seria nie była łaskawa dla Krzyśka (Wojciech Sukiennik) i Emilki (Anna Kukawska). Małżeństwo zmagało się z wieloma problemami, a kulminacyjnym momentem w ich życiu okazało się porwanie Drawskiej i małej Gai przez Julię (Agata Jakoniuk). Jak zdradziło nam serialowe małżeństwo to jeszcze nie koniec ich kłopotów w 8. sezonie. -Niebezpiecznie zrobi się wkrótce w domu u Zapałów. - ujawniła Anna Kukawska. Widzowie w 8. sezonie "Policjantek i policjantów" mogli też śledzić losy Oli Wysockiej (Magda Malcharek), która wciąż nie pogodziła się ze zniknięciem Borysa (Wojciech Medyński). Końcówka zimowej serii zapowiada się dla sierżant i jej syna niezwykle emocjonująco i... dramatycznie.

Na planie serialu we Wrocławiu mieliśmy również okazję porozmawiać z aktorkami, które w tym sezonie dołączyły do obsady serialu "Policjantki i policjanci". Jak swoje pierwsze dni w pracy wspominają Magda Szczepanek, czyli serialowa Asia oraz Maryla Morydz, która wciela się w postać Zuzy Kowal?

Czy ostatni dzień zdjęciowy była dla aktorów powodem do radości czy smutku? Zobaczcie naszą relację z planu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • doris (gość)

  wszystkiego naj na nowej drodze zycia ☺

  09.10.2018 18:25
 • leszek szulc z gdańska (gość)

  interesujące ładny przepiękny gratuluje

  03.07.2018 15:39
 • piszanka (gość)

  Czekam z niecierpliwością na kolejny sezon. Mam nadzieję, że Oli i Markowi nic się złego nie stanie. Moim marzeniem jest by Karolina była z Białachem. Wiem wiem, to tylko film jednak fajna odskocznia od szarej rzeczywistości. Pozdrawiam całą ekipę.

  11.06.2018 19:50
 • amu (gość)

  Ja się tak nieśmiało pytam kiedy wreszcie Kamil dostanie w ucho? Ja tam mu wrogiem nie jestem ale może sobie znaleźć inną królewnę z bajki i niech im się nawet sześcioraczki urodzą to chłopina będzie miał zajęcie. Dobrze by było gdyby Karolina wzięła sprawy w swoje ręce i postawiła Mikołaja do pionu. Ma ją kochać i tyle bo jak nie to będzie biedny ;) Czekam na następny sezon i życzę wszystkim aktorom dużo radości przy pracy nad serialem.

  31.05.2018 22:31
 • Daria (gość)

  Super!

  23.05.2018 18:08
 • 👍💞💟💝💘💗💖💕❤💙💚💛💜💓💔 (gość)

  I love this film!!!

  23.05.2018 17:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×