"Policjantki i policjanci". Zuza jest w ciąży?! Czy policjantka będzie kolejną matką dziecka Krzyśka? [CO SIĘ WYDARZY]

Czy gorący romans Krzyśka i Zuzy zaowocuje ciążą?! W nowych odcinkach serialu "Policjantki i policjanci" pojawi się takie podejrzenie! Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Zuzę (Maryla Morydz) i Krzyśka (Wojciech Sukiennik) połączył gorący romans, który sprawił, że policjant jest teraz rozdarty między rodziną i żoną Emilką (Anna Kukawska), a kochanką, w której jest na zabój zakochany...

Policyjne pary z serialu "Policjantki i policjanci"! Czyja miłość była największa?Zobacz więcej

W nowych odcinkach serialu "Policjantki i policjanci" kochankowie dojdą do wniosku, że romans należy w końcu zakończyć. Sytuacja będzie powoli wracać do normy. Krzysiek spotka się z żoną i szczerze z nią porozmawia. Zapała będzie dobrej myśli.

Tymczasem Zuza w trakcie jednego z patroli z Miłoszem (Paweł Kowalczyk) gorzej się poczuje. Jej partner zacznie podejrzewać, że to coś więcej niż tylko zwykłe przeziębienie. Wszystko będzie wskazywać na to, że jego góralska intuicja będzie trafna.

Niepokojące objawy nasilą się na tyle, że w finałowym odcinku 11. sezonu serialu Zuza sięgnie po test ciążowy! Czy wynik będzie pozytywny?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Michellla12 (gość)

    Zuza jest fajna to Krzysiek zdradził emilke nie ona

    26.12.2019 12:22
  • Kamilo (gość)

    Od początku mówiłem że Zuzy nie powinno być w tym programie. To wredna suk@ Nie stety ale zjeb@liście ten serial. Jeszcze Wysocka znika z serialu. Szkoda czasu .

    13.12.2019 01:05
  • marguśka (gość)

    Zuza powinna odejść z serialu, a Krzysiek ubłagać żonę, aby mu wybaczyła zdradę. Jednak jeśli ta zołza Zuza będzie w ciąży (a pewnie jest), to Emilka nie zechce być z Krzyśkiem. W takiej sytuacji niech z serialu znikają Zuza z Krzyśkiem. Myślę też o innej policjantce, a mianowicie o Aśce. Uciekła w trakcie własnego ślubu od Dawida, a co będzie, jak jest z nim w ciąży? To jest tylko serial, ale i w realu ludzie robią wiele, aby paskudnie komplikować życie sobie i innym. A przecież można by było tego wszystkiego złego uniknąć i żyć spokojnie i szczęśliwie, gdyby ludzie szli za rozumem, a nie rządziła nimi inna część ciała.

    03.12.2019 17:52
  • Gosc (gość)

    Nie nie Zuzia nie może być z Krzyśkiem powinien walczyć o żonę i dzieci Zuzia powinna odejść i zostawić w spokoju Krzyśka

    02.12.2019 19:17
  • Fanka (gość)

    Oby Zuzia była w ciąży i była z Krzyśkiem

    27.11.2019 11:53
  • Mariusz (gość)

    Mi się wydaje że oni chcą żeby nie było już tych wszystkich którzy już dawno w tym serialu grali policjantów i policjantek tylko chcą mieć zupełnie inne osoby jakby inny zupełnie serial

    22.11.2019 17:48
  • bartek (gość)

    Zuza od początku swego zaistnienia (jako komendant) miała ochotę rozbić małżeństwo Zapałów. Wielokrotnie znęcała się nad Emilką, dając jej nadmiar pracy, dając jej wciąż nadgodziny. A pamiętacie, jak wezwała speca od komputerów, aby zamontował program szpiegowski, aby śledzić rozmowy podwładnych? Zuza powinna zniknąć z filmu, bo to jest wyjątkowo wredny i podstępny typ kryjący się za ładną i niby niewinną twarzyczką.

    22.11.2019 17:28
  • Gosc (gość)

    Robi sie to co w klanie maslo maslane maslane maslo

    22.11.2019 16:47
  • Reklamy (gość)

    Za dużo reklam.

    19.11.2019 21:44
  • ... (gość)

    Gra ktoś w lola?

    19.11.2019 21:33
  • Ten serial (gość)

    służy dezinformacji społeczeństwa.

    19.11.2019 19:33
  • Czemu policjanci z SWK w PiP są księdzami? (gość)

    Raz jest łącznik między tymi serialiami, a raz nie. O co tutaj chodzi? Ktoś ich sklonował? Nikt księdzem nie chce być więc trzeba ich klonować?

    19.11.2019 18:37
  • Pati (gość)

    Ja zauważyłam że jak kończą się pomysły to wciskają na siłę wątki miłosne, zdrady, ciąże coś czuję że 12 sezon będzie ostatnim 😔😔😔 może to i dobrze kiedyś oglądałam to z wypiekami na twarzy teraz bez entuzjazmu , po prostu w każdym serialu powtarzają się te same scenariusze najpierw fajne a później romanse , każdy z każdym szkoda bo kiedyś był jednym z lepszych seriali.

    19.11.2019 17:54
  • HWDPW (gość)

    *uj w *upę policji wrocławskiej!

    19.11.2019 17:29
  • To raczej Zuza (gość)

    jest zakochana na zabój. Ponoć celowała sobie w głowę.

    19.11.2019 16:31
  • Kolo (gość)

    Dosłownie babska telenowela a gdzie akcja?? Gdzie jakieś wątki iście kryminalne?? Porażka a nie serial , cieszę się że to koniec sezonu i oby kolejnego nie było chyba że coś dodadzą ciekawego bo jak chce się pooglądać romanse to można włączyć " zdrady" albo M jak miłość .

    19.11.2019 11:54
  • Marysia (gość)

    Mi się podoba jest fajna agcia

    19.11.2019 11:42
  • Ja sama (gość)

    Zgadzam sie. Kiedys to lubilam teraz juz nie. Zuza tam nie pasuje od poczatku. Emulka jeat fajna i sympatyczna. zapala byl fajny ale zepsuli mu role i juz mnie wkurza. Kazdego z kazdym teraz lacza. Robi sie to glupie. Szymon z asia byli fajna para juz nie sa a zapala z emilka tez byli fajni i im to rozwalili. Bezsensu to jest

    19.11.2019 11:19
  • Mija (gość)

    Ja też rezygnuję z oglądania, bardzo popsuli te wątki , namieszali ech szkoda na to czasu . .. szczerze!! Powinni dać sobie spokój z kolejnym sezonem i nakręcić coś bardziej ambitnego a nie jakieś romansidło 😦 ala Wenezuela , uważam że jak kończą się pomysły to trzeba zacząć od nowa i przyciągnąć widzów, tak samo w sprawiedliwych dali jakiś marnych aktorzynów , później widząc że widownia tęgo nie kupiła usunęli ich , szkoda czasu na oglądanie tych bzdur.

    19.11.2019 09:24
  • Kasia (gość)

    Wogóle te seriale zeszły na psy , kiedyś oglądało się to z ciekawością , fajnie były akcje a teraz porażka normalnie Moda na sukces nr 2 , ja też kończę oglądać ten sezon i koniec będzie wiosna to wolę iść na spacer niż oglądać te telenowele i jarać się kto z kim Powinni wymyślić inny serial z fajniejszym scenariuszem