"Policjantki i policjanci". Zuza kontra Emilka - którą z nich wybierze Krzysiek? Policjant stanie przed trudnym dylematem

W nowych odcinkach serialu "Policjantki i policjanci" Krzysiek będzie musiał jakoś rozwiązać skompilowaną sytuację związaną z ciążą Zuzy... Co wymyśli? Sprawdź, jak widzą to fani serialu!

Multimedia

Emisja 12. sezonu serialu "Policjantki i policjanci" została bardzo szybko przerwana z powodu wybuchu pandemii koronawirusa. Wiele ważnych wątków zostało uciętych, m.in. ten związany z ciążą Zuzy (Maryla Morydz)...

"Policjantki i policjanci" i "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny" połączą siły? Są szanse na wspólne odcinki hitów TV4Zobacz więcej

Krzysztof Zapała (Wojciech Sukiennik) wciąż nie wie, że koleżanka z pracy nosi pod sercem jest potomka. Policjant stara się obecnie czynić wszystko, aby odzyskać zaufanie żony Emilki (Anna Kukawska) i syna Tośka (Dominik Kania). Zuza nie zamierza stawać mu na drodze. Innego zdania jest jednak jej matka, która za wszelką cenę chce dowiedzieć się, z kim jej córka jest w ciąży.

Obecnie trwają zdjęcia do nowych odcinków, a Wojciech Sukiennik postanowił zaproponować fanom pewną grę. Mają przewidzieć, jak powinny potoczyć się jego dalsze losy. - Napisz w komentarzu, jak powinny potoczyć się losy trójki ze zdjęcia. Do autora najciekawszej odpowiedzi powędruje kurtka z logo naszego serialu. Powodzenia! - napisał aktor.

Ślub w serialu!? Cała komenda pojawi się na uroczystości u Mikołaja Białacha!Zobacz więcej

Fani byli bardzo kreatywni. - Myślę że to będzie tak: Emilka i Zuza pogodzą się ze sobą i żadne z nich nie będzie chciało być już z Krzyśkiem mimo tego że i tak go kochają - zaproponowała jedna z fanek. - Emilka z Krzyśkiem znowu będą razem. Zuza znajdzie chłopaka który zostanie "ojcem" dla jej syna lub córki ale Krzysiek nigdy nie dowie się że to tak naprawdę jego dziecko - stwierdziła inna. - Zuza nie pozwoli, by małżeństwo Krzyśka i Emilki się rozpadło, i będzie o nie walczyła, przekonując Emilkę, że nie będzie im przeszkadzać. Emilka początkowo będzie cierpieć, ale później zaakceptuje nową rzeczywistość. Krzysiek będzie czuł, że zawiódł obie i będzie walczył, by były szczęśliwe - twierdził inny głos.

A co wymyślili scenarzyści serialu "Policjantki i policjanci"? To na razie pozostaje ich słodką tajemnicą. Nowe odcinki hitu TV4 pojawią się na antenie we wrześniu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jacek Nowak (gość)

    do wszystkich policjanci którzy pracują u nas.;p; wiece ze Zuza nasza POLICJANTKA JEST W CIĄŻY Z KRZYSZTOFEM ZAPAŁĄ W CIĄZY BĘDZIE MIAŁA DZIECKO JEGO. A EMILKA NIE WIE JESZCZE NIC.

    04.09.2020 20:16
  • rufhr (gość)

    Dfgntfnfffktb

    06.08.2020 15:22
  • Fan (gość)

    Na miejscu Emilki kopną bym go w dupe i nara

    06.08.2020 11:57
  • Kris (gość)

    Zuza poroni krzysiek wroci do emilki zuza pocierpi i bedzie git

    05.08.2020 17:09
  • xxx (gość)

    Ale to śmieszne że wszyscy tylko myślą o szczęsliwym zakończeniu . A niech scenarzyści coś mocnego zrobią

    05.08.2020 14:29
  • Dorota Woźniak (gość)

    Moim zdaniem Krzysiek dowie się od Zuzy mamy postanowi uznać dziecko za swoje płacić alimenty ale postanowi zostać z Emilką i Tosikiem

    05.08.2020 13:41
  • Jakoś (gość)

    Jak dla mnie Krzysiek dowie się od matki Zuzy A Emilka przypadkiem o tym usłyszy i nie będzie chciała być już z Krzysiem. Ten będzie postawiony w trudnej sytuacji Ale wkoncu uświadomi sobie że Emilka jest dla niego najważniejsza i będzie próbował ją odzyskać. Zuza nie będzie mu w tym przeszkadzała wręcz przeciwnie będzie chciała usunąć się na bok. Wkoncu zdarzy się wypadek w którym Zuza trafi do szpitala i poroni. Emilia gdy się o tym dowie będzie współczula i jej i Krzysiowi i wkoncu się wszyscy pogodza A Zuza uświadomi sobie że czuje jednak coś do Wojtka i zacznie się o niego ubiegać.

    04.08.2020 22:28
  • Natalia K .10 lat (gość)

    Oj zapomniałam co powiedzieć .....

    04.08.2020 12:12
  • Fanka serialu (gość)

    Ja to widzę tak Krzysiek dowiaduje się o ciąży Zuzy słysząc przypadkiem rozmowę Profosa Nie może skupić się na pracy i prosi Panią komendant o wolne tylko na jeden dzień. Iedzie do Zuzy a ta robi duże oczy na jego widok , on mówi jej że dowiedział się że ona jest w ciąży a ona mu odpowiada.... To twoje dziecko! Ale jak na prawdę potoczą się losy Krzyśka dowiemy się z nowych odcinków bo to tylko moje domysły

    04.08.2020 09:19
  • Marti (gość)

    Niech weźmie dwie będzie miał nieźle ruchanko

    03.08.2020 17:08
  • Realista (gość)

    Do Rad i kto tu niby nie ogląda serialu 😀

    03.08.2020 13:41
  • Rad (gość)

    Kurwa na patrole A nie do seriali co za coupe to oglądają.

    03.08.2020 10:41
  • Prezesik (gość)

    Moim zdaniem Emilka nie wybaczy krzyskowi zdrady wniesie pozew o rozwod z krzyska winy i pozbawi go praw rodzicielskich i powie zeby sobie poszedl do zuzy i swojego dziecka kture sie urodzi zeby razem sobie z Zuza stworzyl kochajaca rodzine

    03.08.2020 07:52
  • Kala (gość)

    A Moim zdaniem w Wojtku obudzą się dawne uczucia do Zuzy które tak naprawdę nie minęły tylko zostały stłumione przez rozczarowanie i złość po odrzuceniu.Wojtek i Zuza dzięki wspólnej pracy na nowo odbudują swoje relacje jako przyjaciele,Zuza w końcu zwierzy się mu że Swojej tajemnicy,na początku będzie to dla Wojtka cios że znów Zapała staje mu na drodze do szczęścia ale po szczerej rozmowie z Zuzą która powie że Ona nie chce by Zapała wiedział że to Jego dziecko że Ona chce by małżeństwo Emilki i Krzyśka przetrwało i było szczęśliwe, Wojtek zachowa się w końcu jak dojrzały mężczyzna. Będzie blisko Zuzy i będzie Ją wspierał, ich relacje staną się coraz bardziej bliższe aż w końcu oboje połączy prawdziwe i dojrzałe uczucie.Wojtek oświadczy się Zuzce i podejmie kolejną dojrzałą decyzje uznając narodzone dziecko jako Swoje :)

    02.08.2020 21:49
  • Do Ula (gość)

    Przecież ten lekarz nie żyje już od dłuższego czasu, to niby jak Zuza mogła by do niego po tak długim czasie wrócić i mieć z nim dziecko?

    02.08.2020 21:12
  • Iza (gość)

    Mogłoby być tak że Krzysiek odzyska Emilkę będą wiedzieli o ciąży Zuzy mimo trudnej sytuacji Emilka jakoś zaakceptuje fakt posiadania dziecka Zuzy z Krzyśkiem.

    02.08.2020 19:19
  • Ewelinakostrzewa23@gmail.com (gość)

    Oczywiście że Krzysiek powinien zostać przy swojej ukochanej żonie Emilce a oczywiście Zuza powinna zniknąć całkowicie z ich życia

    02.08.2020 14:38
  • O N A (gość)

    Krzysiek powinien byc z Zuza, ta smetna Emilka jest nuda jak flaki z olejem.

    02.08.2020 13:12
  • Alice (gość)

    Ja widzę to tak : na początku Zuza nie będzie chciała powiedzieć Krzyśkowi że nosi jego dziecko, ale gdy się na to odważy to coś się wydarzy.. Poroni, albo ktoś ją postrzeli na patrolu i straci dziecko.. Emilka nie będzie chciała wrócić do Krzyśka i zakończy małżeństwo z nim a Tosiek będzie chciał być z Emilka. Koniec końców Krzysiek zostanie sam i się załamie.. Może nawet przez chwilę będzie myślał o rezygnacji z policji.. O. Pozdrawiam.

    02.08.2020 11:19
  • Ula (gość)

    Pamiętacie lekarza, z którym Zuza miała romans? Niech tak zostanie. Dziecko lekarza po jednodniowym powrocie a Krzysiek wróci do Emilki. Choć ja po jego skoku przestałam go lubić. Więc niech żadna go nie chce i zostanie z synem sam. Koniec i kropka.

    02.08.2020 09:53
NowszeStarsze