"Policjantki i policjanci". Zuza kontra Emilka - którą z nich wybierze Krzysiek? Policjant stanie przed trudnym dylematem

W nowych odcinkach serialu "Policjantki i policjanci" Krzysiek będzie musiał jakoś rozwiązać skompilowaną sytuację związaną z ciążą Zuzy... Co wymyśli? Sprawdź, jak widzą to fani serialu!

Multimedia

Emisja 12. sezonu serialu "Policjantki i policjanci" została bardzo szybko przerwana z powodu wybuchu pandemii koronawirusa. Wiele ważnych wątków zostało uciętych, m.in. ten związany z ciążą Zuzy (Maryla Morydz)...

"Policjantki i policjanci" i "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny" połączą siły? Są szanse na wspólne odcinki hitów TV4Zobacz więcej

Krzysztof Zapała (Wojciech Sukiennik) wciąż nie wie, że koleżanka z pracy nosi pod sercem jest potomka. Policjant stara się obecnie czynić wszystko, aby odzyskać zaufanie żony Emilki (Anna Kukawska) i syna Tośka (Dominik Kania). Zuza nie zamierza stawać mu na drodze. Innego zdania jest jednak jej matka, która za wszelką cenę chce dowiedzieć się, z kim jej córka jest w ciąży.

Obecnie trwają zdjęcia do nowych odcinków, a Wojciech Sukiennik postanowił zaproponować fanom pewną grę. Mają przewidzieć, jak powinny potoczyć się jego dalsze losy. - Napisz w komentarzu, jak powinny potoczyć się losy trójki ze zdjęcia. Do autora najciekawszej odpowiedzi powędruje kurtka z logo naszego serialu. Powodzenia! - napisał aktor.

Ślub w serialu!? Cała komenda pojawi się na uroczystości u Mikołaja Białacha!Zobacz więcej

Fani byli bardzo kreatywni. - Myślę że to będzie tak: Emilka i Zuza pogodzą się ze sobą i żadne z nich nie będzie chciało być już z Krzyśkiem mimo tego że i tak go kochają - zaproponowała jedna z fanek. - Emilka z Krzyśkiem znowu będą razem. Zuza znajdzie chłopaka który zostanie "ojcem" dla jej syna lub córki ale Krzysiek nigdy nie dowie się że to tak naprawdę jego dziecko - stwierdziła inna. - Zuza nie pozwoli, by małżeństwo Krzyśka i Emilki się rozpadło, i będzie o nie walczyła, przekonując Emilkę, że nie będzie im przeszkadzać. Emilka początkowo będzie cierpieć, ale później zaakceptuje nową rzeczywistość. Krzysiek będzie czuł, że zawiódł obie i będzie walczył, by były szczęśliwe - twierdził inny głos.

A co wymyślili scenarzyści serialu "Policjantki i policjanci"? To na razie pozostaje ich słodką tajemnicą. Nowe odcinki hitu TV4 pojawią się na antenie we wrześniu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jacek Nowak (gość)

  do wszystkich policjanci którzy pracują u nas.;p; wiece ze Zuza nasza POLICJANTKA JEST W CIĄŻY Z KRZYSZTOFEM ZAPAŁĄ W CIĄZY BĘDZIE MIAŁA DZIECKO JEGO. A EMILKA NIE WIE JESZCZE NIC.

  04.09.2020 20:16
 • rufhr (gość)

  Dfgntfnfffktb

  06.08.2020 15:22
 • Fan (gość)

  Na miejscu Emilki kopną bym go w dupe i nara

  06.08.2020 11:57
 • Kris (gość)

  Zuza poroni krzysiek wroci do emilki zuza pocierpi i bedzie git

  05.08.2020 17:09
 • xxx (gość)

  Ale to śmieszne że wszyscy tylko myślą o szczęsliwym zakończeniu . A niech scenarzyści coś mocnego zrobią

  05.08.2020 14:29
 • Dorota Woźniak (gość)

  Moim zdaniem Krzysiek dowie się od Zuzy mamy postanowi uznać dziecko za swoje płacić alimenty ale postanowi zostać z Emilką i Tosikiem

  05.08.2020 13:41
 • Jakoś (gość)

  Jak dla mnie Krzysiek dowie się od matki Zuzy A Emilka przypadkiem o tym usłyszy i nie będzie chciała być już z Krzysiem. Ten będzie postawiony w trudnej sytuacji Ale wkoncu uświadomi sobie że Emilka jest dla niego najważniejsza i będzie próbował ją odzyskać. Zuza nie będzie mu w tym przeszkadzała wręcz przeciwnie będzie chciała usunąć się na bok. Wkoncu zdarzy się wypadek w którym Zuza trafi do szpitala i poroni. Emilia gdy się o tym dowie będzie współczula i jej i Krzysiowi i wkoncu się wszyscy pogodza A Zuza uświadomi sobie że czuje jednak coś do Wojtka i zacznie się o niego ubiegać.

  04.08.2020 22:28
 • Natalia K .10 lat (gość)

  Oj zapomniałam co powiedzieć .....

  04.08.2020 12:12
 • Fanka serialu (gość)

  Ja to widzę tak Krzysiek dowiaduje się o ciąży Zuzy słysząc przypadkiem rozmowę Profosa Nie może skupić się na pracy i prosi Panią komendant o wolne tylko na jeden dzień. Iedzie do Zuzy a ta robi duże oczy na jego widok , on mówi jej że dowiedział się że ona jest w ciąży a ona mu odpowiada.... To twoje dziecko! Ale jak na prawdę potoczą się losy Krzyśka dowiemy się z nowych odcinków bo to tylko moje domysły

  04.08.2020 09:19
 • Marti (gość)

  Niech weźmie dwie będzie miał nieźle ruchanko

  03.08.2020 17:08
 • Realista (gość)

  Do Rad i kto tu niby nie ogląda serialu 😀

  03.08.2020 13:41
 • Rad (gość)

  Kurwa na patrole A nie do seriali co za coupe to oglądają.

  03.08.2020 10:41
 • Prezesik (gość)

  Moim zdaniem Emilka nie wybaczy krzyskowi zdrady wniesie pozew o rozwod z krzyska winy i pozbawi go praw rodzicielskich i powie zeby sobie poszedl do zuzy i swojego dziecka kture sie urodzi zeby razem sobie z Zuza stworzyl kochajaca rodzine

  03.08.2020 07:52
 • Kala (gość)

  A Moim zdaniem w Wojtku obudzą się dawne uczucia do Zuzy które tak naprawdę nie minęły tylko zostały stłumione przez rozczarowanie i złość po odrzuceniu.Wojtek i Zuza dzięki wspólnej pracy na nowo odbudują swoje relacje jako przyjaciele,Zuza w końcu zwierzy się mu że Swojej tajemnicy,na początku będzie to dla Wojtka cios że znów Zapała staje mu na drodze do szczęścia ale po szczerej rozmowie z Zuzą która powie że Ona nie chce by Zapała wiedział że to Jego dziecko że Ona chce by małżeństwo Emilki i Krzyśka przetrwało i było szczęśliwe, Wojtek zachowa się w końcu jak dojrzały mężczyzna. Będzie blisko Zuzy i będzie Ją wspierał, ich relacje staną się coraz bardziej bliższe aż w końcu oboje połączy prawdziwe i dojrzałe uczucie.Wojtek oświadczy się Zuzce i podejmie kolejną dojrzałą decyzje uznając narodzone dziecko jako Swoje :)

  02.08.2020 21:49
 • Do Ula (gość)

  Przecież ten lekarz nie żyje już od dłuższego czasu, to niby jak Zuza mogła by do niego po tak długim czasie wrócić i mieć z nim dziecko?

  02.08.2020 21:12
 • Iza (gość)

  Mogłoby być tak że Krzysiek odzyska Emilkę będą wiedzieli o ciąży Zuzy mimo trudnej sytuacji Emilka jakoś zaakceptuje fakt posiadania dziecka Zuzy z Krzyśkiem.

  02.08.2020 19:19
 • Ewelinakostrzewa23@gmail.com (gość)

  Oczywiście że Krzysiek powinien zostać przy swojej ukochanej żonie Emilce a oczywiście Zuza powinna zniknąć całkowicie z ich życia

  02.08.2020 14:38
 • O N A (gość)

  Krzysiek powinien byc z Zuza, ta smetna Emilka jest nuda jak flaki z olejem.

  02.08.2020 13:12
 • Alice (gość)

  Ja widzę to tak : na początku Zuza nie będzie chciała powiedzieć Krzyśkowi że nosi jego dziecko, ale gdy się na to odważy to coś się wydarzy.. Poroni, albo ktoś ją postrzeli na patrolu i straci dziecko.. Emilka nie będzie chciała wrócić do Krzyśka i zakończy małżeństwo z nim a Tosiek będzie chciał być z Emilka. Koniec końców Krzysiek zostanie sam i się załamie.. Może nawet przez chwilę będzie myślał o rezygnacji z policji.. O. Pozdrawiam.

  02.08.2020 11:19
 • Ula (gość)

  Pamiętacie lekarza, z którym Zuza miała romans? Niech tak zostanie. Dziecko lekarza po jednodniowym powrocie a Krzysiek wróci do Emilki. Choć ja po jego skoku przestałam go lubić. Więc niech żadna go nie chce i zostanie z synem sam. Koniec i kropka.

  02.08.2020 09:53
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×