policjantki i policjanci

"Taniec z gwiazdami". Białach z "Policjantek i policjantów", czyli Mariusz Węgłowski zdradza, czego boi się przed występem w "Dancing with the stars"!

Czy można połączyć pracę w siłach specjalnych, karierę muzyczną, aktorską i taniec? Oczywiście, że tak! Wystarczy spojrzeć na Mariusza Węgłowskiego. Gwiazdor serialu "Policjantki i Policjanci" nie boi się żadnych wyzwań. Tym razem zamierza podbić parkiet programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"!

25.01.2019Dancing with the stars

"Policjantki i policjanci". Wojciech Sukiennik i Paweł Monsiel, czyli najprzystojniejsi serialowi policjanci! Kim są? Co o nich wiemy? [ZDJĘCIA]

Wojciech Sukiennik i Paweł Monsiel to aktorzy znani z serialu "Policjantki i policjanci". W produkcji Czwórki grają nieustraszonych policjantów, niecofający się przed żadnym zagrożeniem. Fanki "Policjantek i policjantów" doceniają nie tylko ich talent aktorski, ale również nieprzeciętną urodę. Czy Wojciech Sukiennik i Paweł Monsiel to najprzystojniejsi serialowi policjanci? Zobaczcie ich prywatne zdjęcia!

19.01.2019Policjantki i policjanci

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×