Policyjne pary z serialu "Policjantki i policjanci"! Czyja miłość była największa?

Serial "Policjantki i policjanci" nie pokazuje wyłącznie zawodowego życia mundurowych. Ich miłosne perypetie są zazwyczaj równie ciekawe! W naszej galerii znajdziecie najgorętsze policyjne pary z serialu "Policjantki i policjanci"!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Serial "Policjantki i policjanci" ma już ponad 10 sezonów! W ciągu tych wszystkich lat obsada nieco się zmieniła, a w życiu policjantów z Komendy Miejskiej we Wrocławiu bardzo wiele się zmieniło. I to nie tylko na polu zawodowym!

Patrol piąty wyruszył na ulice Wrocławia! Co wydarzyło się w pierwszym odcinku serialu? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Fani z serialu z zapartym tchem śledzą przede wszystkim miłosne perypetie bohaterów! Szczególnie interesujące są oczywiście związki i romanse pomiędzy policjantami. Miłosne przygody Mikołaja i Karoliny, Szymona i Asi oraz innych funkcjonariuszy wzbudzały i wciąż wzbudzają ogromne emocje. Inne związki, m.in. romantyczna relacja Oli i Jacka, powoli zacierają się w pamięci widzów.

W naszej galerii znajdziecie wszystkie najważniejsze policyjne pary, jakie na przestrzeni lat pojawiły się w serialu "Policjantki i policjanci"! Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Czyja miłość była największa? (gość)

    Skoro była to znaczy, że nie była miłością, a jedynie zauroczeniem.

    19.11.2019 17:10
  • Zagubiona (gość)

    Gdzie się podziała Alicja?

    17.11.2019 03:10
  • Zagubiona (gość)

    Czemu wciąż o Ikarach głoszą choć doleciał Dedal?

    15.11.2019 16:49
  • To nie oglądaj (gość)

    ludzie, jak wam nie pasuje , to nie oglądacie , proste, w każdym filmie serialowym , jest że wiecznie nie będzie dobrze z parą że sie doaguduja i wgl, to by było sie znudziło , muszą coś zmienić by serial miał jakiś wontek o czymś innym.

    14.11.2019 19:13
  • Zagubiona (gość)

    Ja już się gubię kto z kim był/jest w tym serialu. Zupełnie jakby to była ,,Moda na sukces''. A może serial powinien się nazywać ,, Moda na kryminał''. A nazwa ,,Policjantki i policjanci'' to nie dlatego jest taka jak początkowo myślałam żeby były po dżentelmeńsku wymienione najpierw kobiety, tylko dlatego, że odbiorcami mają tu być kobiety i to takie lubujące się w najtańszych romansidłach. A może nie ukrywając tematyki serialu autorzy powinni go nazwać ,,Suki i psy policyjne'' i jakie piękna gra słów będzie przy okazji ukazująca dwoistość tych wyrażeń.

    14.11.2019 15:29
  • Aśka (gość)

    Zgadzam się z opiniami nawet serialu policjantki już nie oszczędzędzili zrobili następny mydlany serial czy rzeczywiście niema u nas rodziny żeby przetrwała kryzysy czy w każdym serialu musi być zdrada seks i rozpad związku naprawdę myślicie że ludzie dlatego patrzą na te seriale bardzo lubiłam serial policjantki i policjanci ale dokładnie go zniszczyli producenci

    14.11.2019 09:33
  • kondon (gość)

    cały czas rozwalają się te związki, a czy nie można pokazać długotrwałego związku ze ślubem i z potomstwem...

    13.11.2019 20:40
  • Fanka (gość)

    Szkoda miejsca na taki artykuł bo scenarzyści tylko pokazują w tym serialu same dramaty i rozwalają każdą miłość. A jeśli jakaś para ma dobry moment to tylko kwestia czasu i się popsuje.

    13.11.2019 15:09