Policyjne pary z serialu "Policjantki i policjanci". Widzowie śledzą ich miłosne przygody z zapartym tchem. Czyja miłość była największa?

Serial "Policjantki i policjanci" nie pokazuje wyłącznie zawodowego życia mundurowych. Ich miłosne perypetie są zazwyczaj równie ciekawe! Jakie są najgorętsze policyjne pary z serialu "Policjantki i policjanci"? Sprawdźcie!

Multimedia

Policyjne pary z serialu "Policjantki i policjanci"

Serial "Policjantki i policjanci" ma już ponad 10 sezonów! W ciągu tych wszystkich lat obsada nieco się zmieniła, a w życiu policjantów z Komendy Miejskiej we Wrocławiu bardzo wiele się zmieniło. I to nie tylko na polu zawodowym!

Widzowie pokochali ten serial! Co wydarzyło się w jego pierwszym odcinku?Zobacz więcej

Fani z serialu z zapartym tchem śledzą przede wszystkim miłosne perypetie bohaterów! Szczególnie interesujące są oczywiście związki i romanse pomiędzy policjantami. Miłosne przygody Mikołaja i Karoliny, Szymona i Asi oraz innych funkcjonariuszy wzbudzały i wciąż wzbudzają ogromne emocje. Inne związki, m.in. romantyczna relacja Oli i Jacka, powoli zacierają się w pamięci widzów.

W naszej galerii znajdziecie wszystkie najważniejsze policyjne pary, jakie na przestrzeni lat pojawiły się w serialu "Policjantki i policjanci"! Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Pink (gość)

  Co z Asia ? Wyjaśnić ten watek bo został porzucony ani rozwód ani nic i co z jagna tak zostawicie ten watek?

  25.06.2022 10:10
 • Xddd (gość)

  Pary pary w ubiegłym sezonie tylko arek i natalia. Szulca z lena z lano. Z góralem znów zrobili 1 naiwnego. Bo arek ma być najważniejszy. Profosa zaczęli wpychać do p. Halinkia żona jest z reszta to samo z szymonem żony panów nagle znikły bez wyjaśnienia co i jak. Jak żona profosa rozumiem bo była po boczna postacią to aśka powinna zostać jakoś wyjaśniona.

  25.06.2022 09:47
 • Kornelia (gość)

  Czy Zuza będzie jeszcze pracować

  16.04.2022 16:43
 • Waldio (gość)

  Pary, pary na produkowali ich ponad miarę na samej komendzie. Co fajnie się zaczyna, jest czy postacie wpychane są sobie w ramiona i nagle się to ucina i wręcz niszczy. Ok aktorzy odchodzą ok, tylko czasami tworzy się coś jakiś watek nawet fajny, ale scenarzyści nagle go zlewają ,a potem rozwala to,że żal patrzeć, albo doprowadza do znienawidzenia postaci. Tak jak ta Aśka,którą wręcz fani znienawidzili czy pisze się na wielki odwal postać jak Maria, którą tak chamsko się pozbyto.Jakby chciano jej się pozbyć, bo im przeszkadza tylko, bo wątek Natalii był ważniejszy. Z resztą na tej komendzie nikt nie miał żony czy męża z poza komendy, jak już to podczas rozwodu. Jedyna obecnie taka para z mężem z poza to Natalia i jej ratowniczyna. W tym sezonie kreuje się parę Szulc i Kamińska ciekawe kiedy to rozwlą i Bachleda i Jagna, ciekawe kiedy z niego znów zrobią frajera.

  20.02.2022 20:59
 • Iwo (gość)

  Do Amandy. Skupili się na zielinskich bo nie mieli pomysłu na milosza po zatym on miał też swoję wątki np z Kaśka albo z rodzinna.przeszkadza Ci wątek zielinskich ale to że milkoaj wogule nie ma wątków to już nie. Niby ma w swetym ale to inny serial strikte w pip niema w ogóle wątków. Związek Leny z Szulcem jest tak naciągany ze szok 2 spotkania w tym 1 dotyczące się sprawy i już wielka miłość choć tak na dobrą sprawę oni wogule się nie znają. Natalia i arek też ich wątek jest żartem. Pary pisane na kolanie. Nie zdziwię się jak nagle szymona sparuja z emilka bo oboje zostali sami.

  14.02.2022 12:55
 • amada (gość)

  A ja mam już dość Zielińskich. Już za długo i za dużo było ich wątku. Tylko szkoda, że nie ma teraz pomysłu na Szymona. Jak jeździli razem w jednym patrolu jeszcze jakoś dało się ich oglądać. Bo był tylko jeden odcinek z nimi. Ale jak rozdzielono tą parę, to Lena ani Góral nie mieli wcale swojego wątku. Tylko dominował wątek tego małżeństwa. A jak terez by wrócili to znów Bachleda zostanie olany i nic nie będzie o nim. Lena na szczęście jeździ z Białachem.

  14.02.2022 07:59
 • Ano (gość)

  Asia z Szymonem. Niech Asia wyjdzie z tej depresji i pogodzi się z Szymonem i znów będą szczęśliwi i zakochani jak kiedyś

  13.02.2022 23:34
 • Wałf (gość)

  Fajną parą miała być Natalka i Góral. Wpychano już ich sobie w ramiona a w klubie było to coś, widać było to ich wspólne przytulenie. Ale nie nagle przypomniano sobie, że za dużo par w serialu. I Natalii dano tego ciotowatego ratownika. A z Górala robi się coraz bardziej ciapę niestety. Z konkretnego faceta jakim był na początku robi się z niego taką za dobrą ofiarę losu, wraz z jego patrolowym kolegą obaj tak bardzo psuci. Jak nie oszustka Kaśka, co go okradła to Jagna, następna karykaturalna kobieta. Zaraz zacznie ona go bić.

  10.02.2022 10:38
 • Maja (gość)

  Mojom ulubionym policjantkom była Alicja Morawska czy ktoś wie czy ala jeszcze wróci do serialu naprzykład w 16,17 ,18 albo w innym sezonie bardzo proszę o odpowieć

  10.01.2022 19:53
 • Natalia Kubowicz (gość)

  Szymon i Asia

  01.01.2022 20:13
 • PIOTR (gość)

  JA POLUBIŁEM MIKOŁAIA BIAŁACHA I NIECH MIKOŁAJ GRA W SELIALU Policjantki i policjanci JAK NAJDŁURZEI I SZYMON ZIELINSKI ASIA , EMILKA KRZYŚEK ZAPŁA ,LENA SZULC ,JACEK I GURAL I NATALIA I WOITEK I KOMEDANT TEN CO TERAZ GRA

  05.11.2021 12:30
 • MONIKA (gość)

  NIECH OLA WRACA I MIKOŁAJ BEDZIE bo MIKOŁAJ PASUJE OLI

  05.11.2021 12:07
 • FANKA (gość)

  niech ASIA otrząsneł i pogodziła sie SZYMONEM

  05.11.2021 12:01
 • huhuhu (gość)

  Białach i Rachwał to nie była żadna "miłosc", bzyknął ją ze złości, że Ola związała się z Borysem. Potem dwa sezony go nękała, a on się opędzał. Dwa oidcinki przed wycofaniem postaci na kolanie napisano wątek "miłosny"; który podchwyciły rozhisterzowane małolaty

  26.09.2021 16:50
 • MAREM (gość)

  Czekam na nowe odcinki. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

  18.05.2020 06:53
 • Joanna (gość)

  Zgadzam się z większością zchrzanili nam serial na całej linii jakbym chciała oglądać mydlane seriale w których każdy z każdym I nietrwale związki to bym sobie puściła Mode na sukces albo inny tasiemiec szkoda naprawdę szkoda fajny serial był podkreślam BYŁ

  15.03.2020 16:48
 • honorata witańska (gość)

  Odeszłam od policjantów dlatego ze policja dalej ze mikolajowi niezalezalo na mnie w serialu

  14.03.2020 09:31
 • On (gość)

  KAROLINA I MIKOLAJ

  03.01.2020 03:56
 • Czyja miłość była największa? (gość)

  Skoro była to znaczy, że nie była miłością, a jedynie zauroczeniem.

  19.11.2019 17:10
 • Zagubiona (gość)

  Gdzie się podziała Alicja?

  17.11.2019 03:10
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×