"Polityka". Andrzej Grabowski zagra Jarosława Kaczyńskiego w nowym filmie Patryka Vegi! Kto jeszcze w obsadzie?

Patryk Vega powraca z nowym filmem i zapowiada się, że będzie to mocne uderzenie! Vega zapowiedział, że już we wrześniu do kin trafi kontrowersyjny film "Polityka", który odsłoni kulisy polskiej polityki! Sprawdźcie, kto znalazł się w obsadzie!

Multimedia

To będzie wielkie filmowe wydarzenie. Patryk Vega właśnie zapowiedział, iż kończy prace nad filmem "Polityka". O tej produkcje reżyser wcześniej nie mówił i trzymał projekt w tajemnicy, ale patrząc na pierwsze zapowiedzi nie można się dziwić. Vega przyznaje, że wykradziony scenariusz "Polityka" trafił do... polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy są przerażeni produkcją. Głos w jej sprawie zabrali już Krystyna Pawłowicz oraz sam Jarosław Kaczyńskiej.

Wtedy Patryk Vega wypuścił kontrę i potwierdził, iż na wielkim ekranie w roli Jarosława Kaczyńskiego pojawi się Andrzej Grabowski, natomiast w roli Krystyny Pawłowicz zobaczymy Iwonę Bielską. Vega dodaje, że obecnie film montowany jest w Tokio, aby nikt nie zakłócił pracy nad produkcją.

Filmy Patryka Vegi. TOP10 najlepszych i najgorszych filmów popularnego reżyseraZobacz więcej

Składano mi intratne propozycje, żebym przesunął premierę, bo może mieć ona wpływ na wynik wyborów. Grożono mi też, że zostanę pomówiony - wyznał w rozmowie z Onetem Patryk Vega.

Kto jeszcze pojawi się w "Polityce"? Według nieoficjalnych informacji będą to Janusz Chabior, Daniel Olbrychski, Antoni Królikowski, Zbigniew Zamachowski, Ewa Kasprzyk i Tomasz Oświeciński.

"POLITYKA" W KINACH OD 6 WRZEŚNIA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • za dragi (gość)

  "którzy są przerażeni produkcją" - a świstak siedzi, za dragi...

  11.02.2021 00:20
 • Paweł (gość)

  Nie wiem kto podsuwa mu tematy na filmy, ale mam nadzieje, że sam na nie wpada - żenada.

  17.06.2019 22:34
 • Paweł (gość)

  Jakie kulisy polityki to jego wyobrażenia bandą tak jak każdy jego film to pełen wulgaryzmów i przemocy filmy ma taką bujną wyobraźnie że niewiadoma co jeszcze wymyśli.Widać że chce włączyć się do walki politycznej tylko że każdy artysta który bierze się za to zgniłe jajo marnie kończy.Wyrobił sobie pozycje więc chce stracić w oczach połowy polaków ale cóż kasa jest najważniejsza jak mówią.Ciekawi mnie jednak za ile sprzedał swoją godność i honor chociaż wątpię żeby go miał. Każdy myśli że tymi popłuczynami przyczynią się do wygrania wyborów tak marzą o niemożliwym.Mało im czasu zostało szczególnie że ich główny sponsor jest bardzo stary i pewnie niedługo zostanie na tym świecie daj Boże.Nie mogę patrzeć na jego parszywy uśmiech.

  17.06.2019 21:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×