"Polityka". Antoni Królikowski i Bartłomiej Misiewicz razem na salonach. Rozmawiali o filmie Patryka Vegi?

Antoni Królikowski w filmie "Polityka" Patryka Vegi sparodiował Bartłomieja Misiewicza. Panowie mieli ostatnio okazję stanąć w końcu twarzą w twarz. Jak przebiegło ich pierwsze spotkanie? Aktor zrelacjonował je w mediach społecznościowych.

Multimedia

Bohaterami filmu "Polityka" Patryka Vegi są politycy, którzy przypominają prawdziwe postacie z polskiej sceny politycznej. Odpowiednika prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego zagrał w "Polityce" Andrzej Grabowski, Beaty Szydło - Ewa Kasprzyk, ojca Rydzyka - Zbigniew Zamachowski, Mateusza Morawieckiego - Kamil Bosak, a Antoniego Macierewicza - Janusz Chabior. W postać przypominającą byłego rzecznika MON Bartłomieja Misiewicza wcielił się z kolei Antoni Królikowski.

Tomasz Oświeciński zakończył współpracę z Patrykiem Vegą! Dlaczego nie zagra w jego nowych filmach?Zobacz więcej

To właśnie ci ostatni mieli okazję stanąć twarzą w twarz i uścisnąć sobie dłonie. Antoni Królikowski na swoim Instagramie zrelacjonował spotkanie z Bartłomiejem Misiewiczem. -Prezydencki uścisk - mówi na nagraniu aktor, ale nie wszyscy podzielili jego entuzjazm.

Co w tym fajnego, raczej wstyd

Misiek, jak się szczerzy😂

Nie ma sie czym chwalić... 😱

Ja bym na Twoim miejscu tego nie publikowała... Właśnie straciłeś w oczach wielu ludzi 😛 oprócz grania w Polityce może warto by się zainteresować samą polityką i wiedzieć komu się rękę podaje. 😛

A co Wy sądzicie o filmiku, który wrzucił do sieci Antek Królikowski?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×