"Polityka". Ciężarna Katarzyna Warnke i elegancki Antoni Królikowski. Gwiazdy na premierze najnowszego filmu Patryka Vegi

Za nami uroczysta premiera najnowszego filmu Patryka Vegi "Polityka". Na imprezie pojawili się m.in. Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Antoni Królikowski, Bartosz Obuchowicz i Daniel Olbrychski.

Multimedia

"Polityka" Patryka Vegi - premiera

We wtorek, 4 września odbyła się uroczysta premiera najnowszego filmu Patryka Vegi, "Polityka". Na imprezie pojawiła się plejada gwiazd, w tym: ciężarna Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Antoni Królikowski, Anna Karczmarczyk, Daniel Olbrychski, Bartosz Obuchowicz, Alan Andersz, Marcin Bosak i Ewa Kasprzyk.

"Polityka". Z dużej chmury mały deszcz, czyli Patryk Vega przynudza przez ponad dwie godzinyZobacz więcej

Najnowszy film Patryka Vegi ma być mocnym uderzeniem. "Polityka" ukazuje realia polskiego rządu i obnaża rodzimych polityków. W "Polityce" wystąpili m.in. Andrzej Grabowski, Maciej Stuhr, Antoni Królikowski i Zbigniew Zamachowski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • gregory+ (gość)

  Niestety rozczarowanie. Film jest filmem stricte politycznym ale niezbyt udanym. Ocena na słabą trójeczkę w skali 1-10.

  04.09.2019 18:24
 • Irmina (gość)

  Słaby, słabiutki a ostatnia część to masakra nie wiadomo o co chodzi. Jednak pan Grabowski zdecydowanie lepiej nadaje się do roli Kiepskiego.

  04.09.2019 16:42
 • Marcel (gość)

  Słabiutki III liga

  04.09.2019 16:29
 • Karol (gość)

  A jednak gniot

  04.09.2019 16:28
 • Paweł (gość)

  Ale ekipa się zebrała sympatycy PO i ludzie którzy pracują w TVP.Jak oni się nie wstydzą chodzić do pracy i żebrać o pieniądze w TVP.Żalllllllllllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  04.09.2019 10:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×