"Polityka". Gwiazdy nowego filmu Patryka Vegi mówią o "Polityce"! Ten film obali rząd?

Za nami premiera najnowszego filmu Patryka Vegi pt. "Polityka". Na czerwonym dywanie pojawiły się gwiazdy produkcji - Marcin Bosak, Ewa Kasprzyk, Karolina Szymczak oraz Anna Karczmarczyk. Członkowie obsady zdradzili nam kulisy "Polityki". Sprawdźcie, czy ten film ma szansę obalić rząd!

Multimedia

We wtorek, 3 września, w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbyła się uroczysta premiera "Polityki", najnowszego filmu Patryka Vegi. Pierwszy pokaz produkcji, głośnej już na długo przed premierą, przyciągnął do kina tłumy. Reżyser filmu Patryk Vega, rekordzista polskiego box office, którego filmy obejrzało do tej pory już grubo ponad 10 mln Polaków, na premierze pojawił się ze swoją żoną i współpracowniczką, kierowniczką produkcji "Polityki" Katarzyną Vegą.

"Polityka". Z dużej chmury mały deszcz, czyli Patryk Vega przynudza przez ponad dwie godzinyZobacz więcej

Oprócz nich w Złotych Tarasach obecni byli aktorzy, którzy w "Polityce" wcielili się w brawurowe role: m.in. Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Antoni Królikowski, Daniel Olbrychski, Ewa Kasprzyk, Iwona Bielska, Anna Karczmarczyk, Bartosz Obuchowicz, Marcin Bosak czy Karolina Szymczak.

Mieliśmy okazję porozmawiać z gwiazdami "Polityki". Czy nowy film Patryka Vegi ma szansę wpłynąć na świat polskiej polityki? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Olka (gość)

    Opozycja w życiu nie wygra ponieważ jedyne co mają nam do zaoferowania to polityka anty PIS I biedę w narodzie .Nie wspominając już o tym iż są NIEWIARYGODNI !

    06.09.2019 12:49
  • Paweł (gość)

    Jak to mówią z dużej chmury mały deszcz.Wiem że marzy się im powód do władzy ale kolejne 4 lata mają zasobom niezła parodia ale problem wasz tkwi w tym że jesteście pełni jadu brak wam szacunku do samego siebie dla tego przegracie te wybory tyle błędów popełnić w kampania i tylko dureń zagłosuje na ludzi którzy nie szanują własnego narodu i tradycji.A jeżeli wygracie w co wątpienie założę się nawet o swoje życie.W tedy będę musiał wyjść z cienia i zacząć walkę brutalną walkę z pasożytami którzy zżerają organizm państwa od środka w tedy dopiero będzie rozwałka.

    05.09.2019 17:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×