"Polityka". Julia Wieniawa odrzuciła propozycję Patryka Vegi! Dlaczego nie zagra w jego najnowszym filmie?

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd show biznesu. Aktorka mogła zagrać w najnowszym filmie Patryka Vegi pt."Polityka", ale nie skorzystała z jego propozycji. Dlaczego Wieniawa odmówiła reżyserowi?

Multimedia

Julia Wieniawa nie może narzekać na brak pracy i nowych propozycji. Aktorka starannie wybiera role, które przyjmuje. Niewiele brakowało, a Julia zagrałaby w kontrowersyjnym filmie Patryka Vegi "Polityka". W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się m.in. Andrzej Grabowski, Janusz Chabior, Marcin Bosak, Zbigniew Zamachowski, Maciej Stuhr i Antoni Królikowski. Reżyser chciał mieć w swoim filmie również Wieniawę, jednak aktorka odrzuciła jego propozycję. Dlaczego Julka nie pojawi się w najnowszym filmie Vegi?

Andrzej Grabowski zagra Jarosława Kaczyńskiego w nowym filmie Patryka Vegi! Kto jeszcze w obsadzie?Zobacz więcej

Powód jest banalny - Wieniawa nie znalazła czasu w swoim grafiku. W sprawie zabrała głos jej mama i jednocześnie menadżerka - Marta Wieniawa. W rozmowie z magazynem Party wyjaśniła sytuację:

Julia dostała propozycję roli i rzeczywiście ją odrzuciła. Z prostego powodu. Zdjęcia do filmu Vegi pokrywały się z pracą na planie dwóch innych produkcji. Poza tym w sierpniu córka zaczyna pracę nad kolejnym filmem.

Przypomnijmy, że Julia Wieniawa już dwukrotnie współpracowała z Patrykiem Vegą. Ich pierwszą wspólną produkcją były "Kobiety mafii", w których gwiazda zagrała córkę Bogusława Lindy. Tej zimy rozpoczęły się zdjęcia do filmu Vegi pt. "Small world" z Wieniawą i Piotrem Adamczykiem w rolach głównych. Premiera filmu zaplanowana jest na czerwiec 2020 roku. Aktorka nadal pracuje na planie nowego serialu Polsatu "Zawsze warto", w którym także zagra jedną z głównych ról obok Weroniki Rosati i Katarzyny Zielińskiej.

Nowy serial Polsatu na antenie od września! Kim są główne bohaterki produkcji?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×