"Polityka". Patryk Vega kręci film o stadionowych chuliganach! Będzie konkurencją dla "Furiozy"?

Patryk Vega to prawdziwa fabryka produkująca filmy taśmowo. Chociaż jego "Polityka" dopiero pojawiła się na ekranach kin, to Patryk Vega... już zameldował się na planie nowego filmu! Sprawdźcie, nad czym pracuje teraz twórca "Pitbulla"!

Multimedia

Jak informuje serwis filmstart.pl, 5 września zdjęcia do swojego nowego filmu rozpoczął Patryk Vega. Tytuł produkcji jeszcze nie jest znany, ale wiadomo, że produkcja ma opowiadać o stadionowych chuliganach.

Mateusz Banasiuk i Mateusz Damięcki zostali stadionowymi chuliganami! Zobaczcie, jak prężą muskuły!Zobacz więcej

Nie znani są też członkowie obsady, aczkolwiek niedawno w jednym z wywiadów Zbigniew Zamachowski zdradził, że będzie pracować z Patrykiem Vegą przy filmie opowiadającym o patologii w polskiej piłce nożnej. Czy to właśnie o tę produkcję chodzi? Można spekulować, że Patryk Vega swój nowy film do kin będzie chciał wprowadzić pod koniec 2019 roku lub na początku 2020.

Co ciekawe, wciąż powstaje konkurencyjna produkcja filmowa opowiadająca o środowiskach chuligańskich. Film "Furioza" w reżyserii Cypriana T. Olenckiego do kin trafi 31 stycznia 2020 roku, a gwiazdami produkcji są Mateusz Damięcki oraz Mateusz Banasiuk.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×