"Polityka". Patryk Vega przeprasza Bartłomieja Misiewicza! Udobrucha byłego rzecznika MON?

Patryk Vega jeszcze przed premierą filmu "Polityka" insynuował m.in. gejowską relację Antoniego Macierewicza i Bartłomieja Misiewicza. W wywiadach atakował i ośmieszał byłego rzecznika MON, ale teraz zdecydował się przeprosić za wszystkie swoje wypowiedzi.

Multimedia

Nieszablonowa promocja filmu "Polityka" odbiła się na wizerunku Patryka Vegi. Doszło nawet do tego, że były rzecznik MON, Bartłomiej Misiewicz złożył pozew przeciwko reżyserowi, który dotyczył naruszenia dóbr osobistych. Początkowo Patryk Vega zdawał się tym w ogóle nie przejmować i dalej śmiało wypowiadał się o Misiewiczu, kontynuując w ten sposób promocję swojego najnowszego obrazu.

Misiu, dla ciebie i wszystkich, którzy chcą blokować mój film, mam wiadomość. Premiera filmu „Polityka” tak czy inaczej nastąpi 6 września. Jeśli nie w polskich kinach, to w Chinach. Dlatego, że film zostanie wówczas wrzucony na chińskie serwery. Musisz zatem zrozumieć, że próbując blokować mój film, tylko napędzasz mu oglądalność i w rezultacie zobaczy go jeszcze więcej ludzi. Podobno w Polsce mamy wolność słowa i demokrację, więc wszystkim, którzy dalej chcieliby mnie cenzurować, dedykuję ten film – mówił przed premierą "Polityki" Patryk Vega.

Patryk Vega kręci film o stadionowych chuliganach! Będzie konkurencją dla "Furiozy"?Zobacz więcej

Niedługo po premierze filmu popularny reżyser zdecydował się jednak przeprosić za wszystkie swoje wcześniejsze wypowiedzi. Na Facebooku Patryka Vegi pojawił się wpis, w którym reżyser przyznaje, że "zapędził się w agresji". Z oświadczenia Patryka Vegi wynika również, że grany przez Antoniego Królikowskiego bohater "Polityki" to nie Bartłomiej Misiewicz.

Oświadczam, że postać grana przez aktora Antoniego Królikowskiego nie jest Bartłomiejem Misiewiczem, a fabuła Filmu jest jedynie wizją artystyczną. Wyrażam ubolewanie, że w toku promocji Filmu nie zanegowałem rozszyfrowania tej postaci jako Bartłomieja Misiewicza. Jestem katolikiem, żałuję że zapędziłem się w agresji i przepraszam za użycie przykrych słów w stosunku do Pana Bartłomieja Misiewicza w wywiadzie telewizyjnym udzielonym Panu Redaktorowi Bogdanowi Rymanowskiemu.

FB POST https://www.facebook.com/PatrykVegaOfficial/posts/2457506231153899

W filmie "Polityka" bohaterami są politycy, którzy wyraźnie inspirowani byli prawdziwymi postaciami z polskiej sceny politycznej. Odpowiednika prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego gra Andrzej Grabowski, Beaty Szydło - Ewa Kasprzyk, ojca Rydzyka - Zbigniew Zamachowski, Mateusza Morawieckiego - Kamil Bosak, a Antoniego Macierewicza - Janusz Chabior. Najnowszy film Patryka Vegi miał być mocnym uderzeniem, obnażającym rodzimych polityków. Czy tak rzeczywiście było? Oceńcie sami!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×