"Polityka". Patryk Vega sugeruje gejowską relację Macierewicza i Misiewicza w swoim nowym filmie?

Patryk Vega kontynuuje nieszablonową promocję swojego nowego filmu pt. "Polityka" i odkrywa jego kolejne karty. Tym razem ujawnił, jak wyobraża sobie relację między Antonim Macierewiczem a Bartłomiejem Misiewiczem...

Multimedia

Vega nie boi się kontrowersji. Dlatego jego nowy filmik zaczyna się od słów poznajecie tych panów?, po czym kamerę kieruje na ekran, na którym Janusz Chabior (stylizowany na Antoniego Macierewicza) przyznaje odznaczenie Antoniemu Królikowskiemu, który jest łudząco podobny do Bartłomieja Misiewicza.

Dalej jest tylko goręcej! Starszy z ministrów zachwyca się łydkami swojego młodszego kolegi, po czym pragnie go... pocałować! Wtedy Patryk Vega zatrzymuje materiał. Czy "Polityka" zasugeruje gejowską relację między ministrami?

Andrzej Grabowski zagra Jarosława Kaczyńskiego w nowym filmie Patryka Vegi! Kto jeszcze w obsadzie?Zobacz więcej

Wszystko na to wskazuje! Zresztą Patryk Vega w jednym z wywiadów zapewniał, iż w "Polityce" zamierza pokazać dwie homoseksualne relacje oraz jedną heteroseksualną. Kogo będą dotyczyć? Przekonamy się już wkrótce!

Przypomnijmy, że na razie Patryk Vega ujawnił, że w obsadzie "Polityki" znaleźli się Andrzej Grabowski, Iwona Bielska, Marcin Bosak czy Zbigniew Zamachowski.

"POLITYKA" W KINACH OD 6 WRZEŚNIA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×