Polka we "Wspaniałym Stuleciu". Sprawdź, w których odcinkach się pojawia! [ZDJĘCIA]

Postać córki Zygmunta Starego i Bony Sforzy pojawiła się w serialu "Wspaniałe Stulecie". Zobaczcie, w których odcinkach mogliśmy oglądać Annę Jagiellonkę i kto wcielił się w jej postać.

Multimedia

Ozge Ulusoy to turecka modelka, prezenterka telewizyjna i aktorka. W 2003 roku zdobyła tytuł Miss Turcji, który otworzył jej drzwi do dalszej, międzynarodowej kariery. Największą popularność zdobyła jako modelka, w latach 2006 do 2009 pojawiła się w pokazach i kampaniach reklamowych m.in. Mavi Jeans, Herve Leger, Balenciaga, Christian Dior, Marks & Spencer, czy Mango. Na ekranie zadebiutowała w serialu "Arka Sokaklar". W tureckiej telewizji pojawiła się również w takich programach jak "Voice", czy "Taniec z gwiazdami".

Najpiękniejsze aktorki z tureckich telenowel. Która skradła Wasze serca? [GALERIA]Zobacz więcej

W Polsce mogliśmy ją oglądać w serialu "Wspaniałe stulecie", gdzie Ulusoy wcieliła się w postać Anny Jagiellonki, córki Zygmunta Starego, która przybyła do Konstantynopola. Aktorka pojawiła się w 256, 257 i 258 odcinku serialu.

Dzięki wizycie Jagiellonki i wstawiennictwu Hurrem, która z pochodzenia była pół Polką, pół Rusinką (zanim trafiła do haremu nazywała się Aleksandra Lisowska), nasz kraj utrzymał pokojowe stosunki z Imperium Osmańskim. W tym samym czasie organizowany jest zamach na Hurrem, w wyniku którego ginie Afife hatun, tuż przed śmiercią kobieta zdradza jednak sułtance, że Sulejman jest ciężko chory.

Rola w tureckim serialu okazała się dla niej przekleństwem! Tak dziś wygląda Meryem UzerliZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Buu (gość)

  Za szybko wyszło: Izabella walczyła o tron węgierski po mezu Zapolya, a Sulejman ją wspierał nawet przyniesiono mu jej nowo narodzoneg syna i musiała sama po niego jechać i stanąć przed obliczem Sułtana.

  11.02.2016 23:19
 • Buu (gość)

  w historii piszą o Izabeli nie Annie bo to Izabella była piękna a Anna była stara panną

  11.02.2016 23:16
 • lidka (gość)

  wiesz krystian masz rację ,ale niektórzy zawsze przekręcają słowa i nie ma co się denerwować.Ja mam takie samo zdanie co ty.

  07.02.2016 15:51
 • Krystian (gość)

  "Polka we "Wspaniałym Stuleciu"- Chyba kobieta, która gra polkę, a nie...Pani oprócz roli polskiej postaci nie ma z Polska nic wspólnego...takie bzdury piszecie, że szok

  03.02.2016 00:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×