Półnaga Kinsey Wolanski wbiegła na murawę podczas finału Ligi Mistrzów 2019. Dlaczego?

Kinsey Wolanski to nazwisko nie znika z siec od czasu finału Ligi Mistrzów UEFA 2019. Kim jest półnaga kobieta, która wbiegła na murawę podczas meczu? Dlaczego to zrobiła?

Multimedia

W sobotę, 1.06.2019 na stadionie Wanda Metropolitano w Madrycie odbył się finał Ligi Mistrzów UEFA 2019. Zagrały w nim dwie angielskie drużyny - FC Liverpool i Tottenham Hotspur. Mecz wygrał Liverpool, ale po meczu równie interesujące jak wynik spotkania było to, kim jest kobieta, która w skąpym kostiumie wbiegła na murawę w 18. minucie spotkania.

Stoch zachwycił na weselu Kubackiego! Pójdzie do "Tańca z gwiazdami" czy "Dance, Dance, Dance"? Zobacz więcej

Blondynka przebiegła połowę boiska z uniesionymi do góry rękami. Biegłaby dalej, gdyby nie obsługa stadionu, która złapała ją i wyprowadziła ze stadionu. Kim jest nowa bohaterka internetu? To Kinsey Wolanski, która w czasie finału LM postanowiła zareklamować youtubowy kanał "Vitaly Uncensored", który prowadzi wspólnie ze swoim chłopakiem Vitalijem Zdorovezkim. Para prezentuje tam treści dla dorosłych, sporo nagości, nie unika też seksu.

Wolanski to modelka i instagramerka. Jej profil kinsey_sue miał ok. 230 tys obserwujących, a tuż po jej "wyczynie" było ich nawet 2,5 mln. Konta na Instagramie już nie zobaczymy - zostało usunięte dzień po finale LM. Teraz Kinsey jest aktywna na Twitterze, gdzie napisała: "Rób rzeczy, które cię przerażają, wyjdź ze swojej strefy komfortu. Żyję dla tych chwil, które sprawiają, że moje serce bije szybciej".

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Daniel (gość)

    teraz wszystkich można nazwać Modelami ?

    06.06.2019 11:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×