polo tv

Mąż Teresy Werner to niezły przystojniak! Diwa śląskiej estrady pokazała ukochanego. Fani oniemieli z wrażenia!

Teresa Werner od dekad w pełni zasłużenie dzierży tytuł diwy śląskiej estrady i jednej z najpiękniejszych polskich wokalistek. Artystka nieustannie zachwyca formą i urodą, wydając się być kompletnie odporną na upływ czasu. Regularnie wzbudza zachwyt swoich fanów, niemogących się napatrzeć na piękną piosenkarkę. Tym razem lawina zachwytu została wywołana przez nią, ale nie z jej powodu. Sprawcą jest... jej mąż!

29.09.2022Koncert życzeń z Teresą Werner

Teresa Werner: piękna i wiecznie młoda. Aż trudno uwierzyć, że skończyła 64 lata! Śląska gwiazda estrady zachwyca internautów

Teresa Werner to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce - długie blond włosy to jej znak rozpoznawczy. Śląska gwiazda estrady obchodzi urodziny, w co trudno uwierzyć. Wokalistka wygląda znacznie młodziej. Zobaczcie piękne zdjęcia Teresy Werner. Też uważacie, że to jedna z najpiękniejszych kobiet w Polsce?

10.03.2022Koncert życzeń z Teresą Werner

"Dyskoteka Gra". Największy Sylwester disco w Polo TV i Disco Polo Music jednocześnie! Kto wystąpi?

W sylwestra oba kanały disco-polo porwą widzów największymi hitami disco wykonanymi przez plejadę gwiazd tego gatunku. Już od 19.30 wystartuje szalona zabawa. To będzie wyjątkowy sylwester Dyskoteka Gra! czyli największy sylwester disco, na którym wystąpi aż 31 najważniejszych artystów disco, usłyszymy ponad 60 przebojów a oprawa będzie godna najlepszych światowych wydarzeń muzycznych.

16.12.2021Dyskoteka Gra

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×