Polsat Boxing Night 7. Walka Adamek - Haumono [GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV I ONLINE]

Walka Adamek Haumono transmisja TV i ONLINE. Na sobotę 24 czerwca zaplanowano galę Polsat Boxing Night 7: Nowe rozdanie. PBN 7 obejrzeć można wyłącznie w systemie „pay-per-view” (PPV). W gdańskiej Ergo Arenie walką wieczoru będzie pojedynek Tomasz Adamek - Solomon Haumono. W ringu zobaczymy też Krzysztofa Głowackiego, Mateusza Masternaka czy Ewę Brodnicką. Gdzie obejrzeć galę PBN7?

Multimedia

Polsat Boxing Night 7. Walka Adamek - Haumono. Kto jeszcze walczy?

W walce wieczoru w Ergo Arenie Tomasz Adamek (50-5, 30 KO) skrzyżuje rękawice z Australijczykiem Salomonem Haumono (24-3- 2, 21 KO). Przed starciem "Górala" kibice zobaczą pojedynek byłego mistrza świata Krzysztofa Głowackiego (26-1, 16 KO), który zmierzy się z Turkiem Hiznim Altunkayą (29-0, 17 KO). W Ergo Arenie pokaże się także Mateusz Masternak (38-4, 26 KO). Były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej ma przed sobą arcytrudne wyzwanie – jego rywalem w Gdańsku będzie niewygodny i mocno bijący Ismajił Siłłach (25-3, 19 KO), srebrny medalista mistrzostw świata w boksie olimpijskim.

Gala Polsat Boxing Night 7. Tylko w systemie pay-per-view. Jak wykupić dostęp? PORADNIK

Adamek wraca na ring już po raz czwarty od porażki z Wiaczesławem Głazkowem w 2014 roku, po której przerwał sportową karierę. Były mistrz świata przez chwilę skupił się na polityce, ale po nieudanych wyborach do Europarlamentu wrócił do treningów i zmierzył się z Arturem Szpilką. W Krakowie przegrał na punkty, po czym ogłosił, że odchodzi na sportową emeryturę. Wrócił. jesienią 2015 roku stanął do ringu, a jego rywalem był weteran Przemysław Saleta. Szansą na wielki powrót był dla Adamka pojedynek z Erikiem Moliną. Wówczas mówiono, że zwycięzca będzie mógł stanąć do walki z Anthonym Joshuą i kilka miesięcy później rzeczywiście tak było. Niestety, z Brytyjczykiem rękawice skrzyżował rękawice Molina, który wyraźnie przegrał, ale wcześniej znokautował Adamka. - Jeżeli nie uda się na początku Haumono trafić, to nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak zwycięstwo Tomka. Jest przygotowany, solidnie ćwiczył, nie zlekceważył rywala. To dla mnie jedyny scenariusz - deklarował Andrzej Kostyra w programie „Puncher”.

Polsat Boxing Night 7. Walka Adamek - Haumono transmisja TV

Pojedynku Adamka z Haumono nie pokaże otwarty Polsat czy Polsat Sport. Dostęp do gali można zamówić wyłącznie w usłudze PPV. W piątek od godziny 18 na antenie Polsatu Sport będzie można zobaczyć oficjalne ważenie przed bokserskim wieczorem Polsat Boxing Night 7.

Polsat Boxing Night 7. Walka Adamek - Haumono PPV: Cyfrowy Polsat

W jaki sposób użytkownicy Cyfrowego Polsatu mogą wykupić dostęp do Polsat Boxing Night: Nowe rozdanie? Dostęp trzeba wykupić za pośrednictwem strony Cyfrowego Polsatu, wysyłając sms o treści: numer karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) wysłany pod nr 7043 lub dzwoniąc pod numery: 801 00 50 50 lub 222 127 255 (z telefonu stacjonarnego) lub 699 44 50 50 (z telefonu komórkowego). Koszt usługi to 40 zł. Po wykupieniu transmisji 7. gali Polsat Boxing Night dostęp uzyskacie na kanale 222. Zamówienia można składać do 24 czerwca do rozpoczęcia Walki Głównej.

Polsat Boxing Night 7. Walka Adamek - Haumono PPV w UPC

Użytkownicy dekodera Mediabox dostęp do gali mogą zamówić wchodząc na kanał 90. Użytkownicy innych dekoderów (Horizon, MediaModuł CI+) dostęp do transmisji PPV z Polsat Boxing Night mogą zamówić za pośrednictwem strony internetowej operatora lub telefonicznie.

Polsat Boxing Night 7. Walka Adamek - Haumono ONLINE w internecie

Dostęp do gali wykupić można także na platformie ipla.tv i w aplikacji IPLA. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne tylko dla użytkowników z terytorium Polski, w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk Polsat Boxing Night 7

Tomasz Adamek vs Solomon Haumono
Krzysztof Głowacki vs Hizni Altunkaya Mateusz Masternak vs Ismaił Siłłach
Maciej Sulęcki vs Rocky Jerkić
Adam Balski vs Łukasz Janik
Ewa Brodnicka vs Marisol Reyes
Łukasz Wierzbicki vs Robert Tlatlik
Norbert Dąbrowski vs Robert Talarek

Adamek - Haumono na żywo. Polsat Boxing Night 7 STREAM ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ W TV?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×