Polsat Cafe ma 10 lat! Jak zmienili się Krzysztof Ibisz, Agnieszka Popielewicz-Hyży, Ewa Wachowicz i inne twarze stacji? [WGALERIA]

Jedna z kobiecych stacji telewizyjnych – Polsat Cafe – obchodzi jesieni swój jubileusz. 10 lat temu kanał rozpoczął nadawanie – od tego momentu Polsat Cafe wzrusza, inspiruje, rozśmiesza, pomaga zmienić życie wielu kobiet, spełniać ich marzenia i skłania do refleksji poprzez doświadczenia i historie innych. Zobacz, jak zmieniły się główne twarze stacji!

Multimedia

Polsat Cafe obchodzi swój jubileusz! Stacja została uruchomiona w 2008 roku jako kanał skierowany głównie do kobiet.

Historia pierwszej stacji komercyjnej w Polsce. Jak to się zaczęło? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kanał Polsat Cafe i dyrektor Jolanta Borowiec byli niejednokrotnie nagradzani za tworzoną ofertę programową, poruszanie istotnych zagadnień społecznych i zaangażowanie w kwestie światopoglądowe dotyczące kobiet. Zostali uhonorowani m.in. statuetką w kategorii "Kreatywność na rzecz polskiego biznesu" podczas III Koktajlu Kobiet Sukcesu, statuetką "Osobowość Roku 2018" przyznawaną przez magazyn "Osobowości i sukcesy", czy nagrodą w plebiscycie Kobieca Marka Roku 2018.

W tym czasie ze stacją związanych było wiele osobowości telewizyjnych. Niektórzy stawiali w Cafe swoje pierwsze telewizyjne kroki, inni realizowali kolejne zawodowe plany. - Ze stacją Polsat Cafe jestem związana od pierwszego dnia jej pojawienia się w grupie Polsat. Byłam zachwycona, że powstaje kanał dla kobiet i o kobietach. Nie ukrywam, że jeden z bliższych mojemu sercu projektów miałam przyjemność prowadzić właśnie na antenie Cafe. "Grunt to Rodzinka", a potem "Super Rodzinka". Przyniosły mi one bardzo dużo satysfakcji zawodowej. To były cudowne spotkania, duże emocje, poznawaliśmy rodziny z ich prawdziwej, dotąd nieznanej strony. Odkrywali się przed Nami i pokazywali drugą twarz. Miło to wspominam! – mówi Agnieszka Popielewicz-Hyży.

- Chwilę przed trzydziestymi urodzinami postanowiłam zmienić swoje życie, także zawodowe. Już nie byłam dobrze znaną dziewczyną z programów na żywo, a kobietą, która miała swoje zdanie i potrafiła tupnąć nogą. I chyba ten charakter przypadł do gustu Dyrektor Joli Borowiec najbardziej, bo uparcie dzwoniłam z prośbą o spotkanie i proponowałam różne programy. Dziś to już mój siódmy sezon w najbardziej kobiecej stacji w Polsce. Jestem wydawcą i prowadzę najlepszy program o show-biznesie. W "Zoomie na miasto" zobaczycie obiektywne relacje z pokazów mody, dowiecie się na co warto wybrać się do kina, co trzeba zobaczyć w teatrze... To mądry przewodnik po czerwonym dywanie. Nie tylko polskim, bo byliśmy w Weronie czy Cannes. I mamy nadzieję, że jeszcze wiele przed nami... Polsat Cafe - sto lat! – wspomina natomiast Paulina Drażba. - To cudowny czas spędzony w znakomitym towarzystwie – podsumowuje natomiast Tomasz Jacyków.

Kultowe programy kulinarne Polsatu! Oglądaliście wszystkie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

- Polsat Cafe, zgodnie ze swoją nazwą, jest miejscem, w którym można się spotkać przy aromatycznej, umownej, gęstej kawie z (w moim przypadku) fantastycznymi, inspirującymi kobietami. Jest to dla mnie i dla moich Gości szczęśliwe miejsce . Nie będę ukrywał, że po tylu latach i tylu rozmowach w programie "Zrozumieć Kobietę" i obecnie "Demakijaż", jestem spokojny o przyszłość Polski, bo wiem jak wspaniałe mamy kobiety. I jak piękne! – wskazuje Krzysztof Ibisz.

Zobacz zdjęcia prowadzących programy Polsat Cafe sprzed lat i te aktualne. Bardzo się zmienili?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×