polsat cafe

"Polskie żony". Kim są bohaterki nowej serii dokumentalnej Polsat Cafe? O nich będzie się mówiło!

Barwne, przebojowe, bezkompromisowe. Mieszkanki wsi, miasteczek i dużych miast. Prawdziwe do szpiku kości. Polsat Cafe zaprasza na wyjątkowy w swoim rodzaju program, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było – "Polskie żony". Ten wyjątkowy reality show produkcji Cool Company można już oglądać na Polsat Cafe. Sprawdźcie, kim są bohaterki "Polskich żon"!

17.10.2022Polskie żony

"Randka z nieznajomym". Bohater programu "Wyjdź za mnie" wciąż szuka miłości! Pomoże mu Maria Konarowska?

Już dziś na antenie Polsat Cafe premierowy odcinek drugiego sezonu programu „Randka z nieznajomym”, w którym single mają niepowtarzalną szansę na spotkanie swojej wymarzonej połówki w niecodziennych okolicznościach. W tym sezonie w roli prowadzącej zobaczymy Marię Konarowską! Co mówi o programie prowadząca? Co dzieje się na planie programu?

14.03.2019Randka z nieznajomym

Polsat Cafe ma 10 lat! Jak zmienili się Krzysztof Ibisz, Agnieszka Popielewicz-Hyży, Ewa Wachowicz i inne twarze stacji? [WGALERIA]

Jedna z kobiecych stacji telewizyjnych – Polsat Cafe – obchodzi jesieni swój jubileusz. 10 lat temu kanał rozpoczął nadawanie – od tego momentu Polsat Cafe wzrusza, inspiruje, rozśmiesza, pomaga zmienić życie wielu kobiet, spełniać ich marzenia i skłania do refleksji poprzez doświadczenia i historie innych. Zobacz, jak zmieniły się główne twarze stacji!

27.11.2018Polsat Cafe

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×