Polsat chce uruchomić 5 nowych kanałów tematycznych

Polsat Sport 2, Polsat Sport 3, Polsat Docu, Polsat Reality i Polsat X - to nowe kanały tematyczne, które mają zostać uruchomione przez Telewizję Polsat.

Multimedia

Rzecznik prasowy Telewizji Polsat, Tomasz Matwiejczuk poinformował, że zostały złożone wnioski o koncesje na nadawanie pięciu nowych kanałów tematycznych.

Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 mają dołączyć do grupy kanałów sportowych (Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News). Polsat Docu, Polsat Reality i Polsat X to natomiast stacje uniwersalne. Nadawca liczy, że otrzyma koncesje satelitarne jesienią 2015 r.

W kolejce do startu czekają też cały czas Polsat Film 2 oraz Polsat 1 (wcześniej projekt funkcjonował pod nazwą Polsat World) skierowany do Polonii. Przedłużają się jednak rozmowy z dystrybutorami filmowymi. Polsat 1 ma ruszyć jeszcze w tym roku.

Telewizja Polsat ma obecnie w portfolio 21 kanałów telewizyjnych, z czego 15 to stacje, których nadawcą jest sama spółka. Pozostałe sześć (jak m.in. Polsat Food czy CI Polsat) tworzonych jest we współpracy z zagranicznymi koncernami.

Komentarze

Skomentuj
 • Agnieszka (gość)

  W pewnym sensie Polsat ma za swoje A prezes Solorz jest bezlitosny

  16.05.2021 16:04
 • Do pazdzioch (gość)

  I co to oznacza że tego kanału nie ma w Twoim abonamencie ?

  01.05.2021 10:22
 • Paździoch (gość)

  Ja mam w Cyfrowym Polsacie te nowe kanały Polsat Reality, Polsat X i Polsat Film 2 tylko że przekaz jest niedostępny. Pisze tam Tego kanału nie ma w twoim abonamencie.

  17.04.2021 20:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×