Polsat proponował Barbarze Kurdej-Szatan dwa programy

Polsat proponował Barbarze Kurdej-Szatan udział w dwóch programach: "Dancing With The Stars" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Dlaczego nie skorzystała z tej oferty?

Multimedia

Kariera Barbary Kurdej-Szatan nabrała rozpędu po sukcesie reklam "Play", w których aktorka wzięła udział. Wówczas posypały się propozyje zawodowe. Polsat chciał mieć Barbarę Kurdej-Szatan w dwóch programach: w „Tańcu z gwiazdami” i „Twoja twarz brzmi znajomo”. Dlaczego aktorka nie skorzystała z tych propozycji?

CZYTAJ TAKŻE: BARBARA KURDEJ-SZATAN PRZEZ REKLAMĘ STRACIŁA "TANIEC Z GWIAZDAMI" BARBARA KURDEJ-SZATAN O SWOICH PLANACH ZAWODOWYCH [WIDEO]

  • Uwielbiam tańczyć i byłam bardzo szczęśliwa, że wezmę udział w tym show. Wszystkie szczegóły były już dogadane. Ale okazało się, że nastąpił konflikt reklamowy. Dlatego nie zatańczę w tej edycji. Miałam także propozycję od „Twoja twarz brzmi znajomo”, ale do rozmów nie doszło, bo byłam zapracowana. Teraz też nie miałabym czasu, bo niebawem przede mną kolejne, inne wyzwania - powiedziała Kurdej-Szatan „Fleszowi”.

Komentarze

Skomentuj
  • Łukasz (gość)

    Lafirynda z niej i tyle w tym temacie!

    30.07.2014 14:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×