Polsat Sopot Festival 2014. Paulla zaśpiewa w duecie z Garou!

Już dzisiaj rozpoczyna się Polsat Sopot Festival 2014, podczas którego Paulla zaśpiewa w duecie z Garou. "To dla mnie ogromny zaszczyt!" - mówi wokalistka.

Multimedia

Dla Paulli obecność na deskach Opery Leśnej nie będzie debiutem. Pierwszy raz jednak zaśpiewa tam z uwielbianym w Polsce artystą, którego utwór „Belle” z musicalu „Dzwonnik z Notre Dame” został uznany za piosenkę 50-lecia - Garou!

CZYTAJ TAKŻE: POLSAT SOPOT FESTIVAL 22-23.08.2014 [PLAN TRANSMISJI] "SŁODKIE LATA 90." NA POLSAT SOPOT FESTIVAL. KTO WYSTĄPI? [ZDJĘCIA]

  • W ostatnim czasie bardzo marzyłam i myślałam o tym, by raz jeszcze stanąć na deskach Opery Leśnej. Obiecałam sobie, ze jeśli tak sie stanie, niech się wali i pali, a ja będę delektować się każdą minutą spędzoną podczas Polsat Sopot Festival 2014 r. Nie spodziewałam się, że wrócę tam i to w towarzystwie Garou. Jestem bardzo szczęśliwa i wzruszona. Doceniam ten fakt i dziękuję za to z całego serca. To dla mnie ogromny zaszczyt. (…) Jeśli czegoś bardzo chcemy, wierzymy w to, to prędzej czy później nasze marzenia sie spełnią. Warunek jest jeden: niezłomna wiara! - mówi Paulla.

Jesteśmy niezwykle ciekawi tego występu! Na pewno będziemy oglądać, a Wy?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×