polsat sport

Polsat Boxing Night 10. Walka Cieślak vs Kaszinski. Gdzie oglądać na żywo? [TRANSMISJA NA ŻYWO, ONLINE, JAK ZAMÓWIĆ PPV]

Michał Cieślak będzie gwiazdą dziesiątej gali z cyklu Polsat Boxing Night. W walce wieczoru najlepszy polski pięściarz bez podziału na kategorie wagowe zmierzy się z doświadczonym Rosjaninem Jurijem Kaszinskim. Na gali PBN 10 widzowie obejrzą łącznie dziewięć pojedynków z czego siedem w boksie zawodowym, a dwa w olimpijskim.

29.04.2021Polsat Boxing Night

Liga Mistrzów - nowe otwarcie. Nowa telewizja i wielkie spektakle. Czego się spodziewać?

- Liga Mistrzów powinna nazywać się „CR7 Liga Mistrzów” - tego hasła nie wymyślił żaden poczytny dziennik, ani wzięty biograf, tylko sam Cristiano Ronaldo. Choć brzmi ono jak wyznanie narcyza, to wydaje się zupełnie sensowne; Portugalczyk, autor rekordowej liczby goli w tych rozgrywkach (121), podzielił się nim w maju, czyli po czwartym zwycięstwie z Realem Madryt, a piątym w ogóle. I nadal jest mu mało. Swoje szóste trofeum zaplanował już na ten sezon, ale... w koszulce Juventusu, dla którego po blisko dekadzie postanowił opuścić „Królewskich”. Jego nadchodzące popisy obejrzymy w nowych kanałach Telewizji Polsat, która nabyła pełnię praw transmisyjnych do Ligi Mistrzów i Ligi Europy do 2021 roku.

13.08.2018Liga Mistrzów

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×