Polsat Super Hit Festiwal 2022. Najciekawsze kreacje gwiazd! Królował kolor i pióra! Zobacz, jak wyglądała Doda, Justyna Steczkowska, Beata Kozidrak i inne gwiazdy!

Za nami Polsat Super Hit Festiwal 2022. Cóż to było za wydarzenie! To właśnie na scenie tegorocznej imprezy ramię w ramię stanęły dawne rywalki - Doda i Justyna Steczkowska. Na scenie nie zabrakło również innej diwy, z którą Dorota Rabczewska celebrowała na scenie 20-lecie swojej kariery - Beaty Kozidrak. Zobacz najciekawsze kreacje gwiazd na Polsat Super Hit Festiwal 2022! Pióra, zachwycające kreacje, misterne upięcia i oszałamiające makijaże - kto zabłysnął, a kto przesadził? Zobacz naszą galerię!

Multimedia

Polsat Super Hit Festiwal 2022: najciekawsze kreacje gwiazd

Za nami Polsat SuperHit Festiwal, który już 7. edycję gwarantuje fantastyczne muzyczne widowisko, ogromne emocje i pozwala poczuć atmosferę wakacji. Tegoroczna edycja należała jednak do wyjątkowych z wielu powodów.

Polsat SuperHit Festiwal 2022 - co się wydarzyło

Festiwal zaczął się z przytupem - pierwszego dnia wystąpił między innymi zespół Enej, który wykonał swój utwór nagrany wraz z zespołem Kozak System, Kamila Bednarka z Daną Vynnytską, a także Macieja Maleńczuka. Tego dnia wystąpili artyści, których albumy i single pokryły się platyną i diamentami, czyli Paweł Domagała, Cleo, Kortez, Piotr Cugowski, Komodo, Kwiat Jabłoni, Kaśka Sochacka. Świętowane było także 30 lat albumu T.LOVE - "KING" i dziesięciolecie zespołu LemON.

Cleo, Marcelina Zawadzka z chłopakiem, Klaudia Halejcio w piórach i skromna Oliwia Bieniuk. Tak wyglądał pierwszy dzień festiwaluZobacz więcej

Drugiego dnia również nie zabrakło ogromnych emocji, a to w dużej mierze za sprawą Dody, celebrującej 20-lecie kariery scenicznej. W sobotnim koncercie "Radiowy Przebój Roku" usłyszeliśmy najpopularniejsze piosenki radiowe takich artystów, jak między innymi Viki Gabor i Kayah, Sylwii Grzeszczak, Darii, Grzegorza Hyżego i bryskę. Nie zabrakło wspomnień - minęło 40 lat od premiery hitu "Józek, nie daruję ci tej nocy", który z tej okazji wykonali Beata Kozidrak i Bajm. Dawid Kwiatkowski, zdobywca dwóch podwójnie platynowych singli i najchętniej grany polski artysta w rozgłośniach, otrzymał statuetkę "Serce do Muzyki" za największy sukces minionego roku. Z kolei specjalną nagrodę od Interii za wygraną w internetowym plebiscycie "Najlepsi z Najlepszych" odebrał zespół Three Of Us. Specjalny mini recital zaprezentował ekscentryczny artysta Ralph Kaminski, który zaśpiewał również premierową piosenkę pt.: "Bal u Rafała".

Polsat SuperHit Festiwal - gwiazdy

Największe emocje towarzyszyły jednak 20-leciu Doroty "Dody" Rabczewskiej. Podczas jubileuszowego koncertu "Doda czy Dorota? Rabczewska, jakiej nie znacie!", na scenie wystąpili m.in. Justyna Steczkowska i Michał Wiśniewski, niegdyś najwięksi antagoniści, a dziś dojrzali artyści, którzy mimo ewidentnych różnic udowodnili, że muzyka jest ponad podziałami.

"Radiowy Przebój Roku", jubileusz Dody i debiut Ralpha Kamińskiego. Tak wyglądały gwiazdy w drugim dniu festiwaluZobacz więcej

Na początku koncertu zaśpiewały 4 Dody symbolizujące przełomowe momenty kariery. Zobaczyliśmy Dodę z 1995 roku, potem 2000, 2004 i wreszcie tą obecną - dojrzałą, ale wciąż łamiącą wszelkie stereotypy, która dla prawdziwej miłości oddałaby wszystko. W trakcie jubileuszu zaśpiewała swoje największe hity w zaskakujących duetach: "Znak pokoju" z Justyną Steczkowską, "2 bajki" ze swoją idolką Beatą Kozidrak, "Nie daj się" z Michałem Wiśniewskim oraz "Mam tylko Ciebie" z Dawidem Kwiatkowskim. Za swoje osiągnięcia artystyczne otrzymała z rąk Stanisława Janowskiego, Prezesa Telewizji Polsat kryształowe "Serce do Muzyki". - Wielki szacunek i ogromne gratulacje za wszystko co osiągnęłaś przez te 20 lat. Mamy dla Ciebie kryształowe serce z bardzo prostym przekazem. Królowa jest tylko jedna – mówił Prezes Stanisław Janowski wręczając nagrodę. Z kolei Maciej Dowbor przekazał artystce Złotą Płytę za sprzedaż singla "Fake Love".

Gospodarzami sobotnich koncertów byli Karolina Gilon, Marcelina Zawadzka i Maciej Dowbor. Wśród znanych gości pojawili się m.in. Robert i Monika Janowscy, Zuzanna Pactwa, Jarosław Bieniuk, Tobias Solorz, Monika Suchocka i wielu innych.

Kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2022 - sprawdź naszą galerię i zobacz, jak wyglądały gwiazdy!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Doda i Justyna Steczkowska w przyjacielskim objęciu! Dawniej niezbyt za sobą przepadały!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×