Polsat SuperHit Festiwal 2015. Igor Herbut po raz czwarty na scenie Opery Leśnej

W tym roku fani twórczości Igora Herbuta z zespołu "LemON" będą mieli okazję zobaczyć go w 3 koncertach. Jak powiedział nam Igor jego festiwalowe występy w Sopocie, zawsze miały szczególne znaczenie:

Multimedia

Igor Herbut lider i wokalista grupy LemON wystąpi na deskach Opery Leśnej podczas Polsat SuperHit Festiwal po raz czwarty.

"Na scenie sopockiej Opery Leśnej zawsze dzieje się coś niespodziewanego... Za pierwszym razem, po występie z utworem "All You Need Is Love" na koncercie poświęconym twórczości Beatelsów - następnego ranka dostaliśmy propozycję kontraktu płytowego... W tym roku wystąpimy w dwóch koncertach - szczególnie cieszy nas koncert platynowy, bo listę jego wykonawców tworzą słuchacze, którzy kupują legalne płyty. Ale nie możemy się też doczekać koncertu z przebojami radiowymi. To jest super sprawa, jak cała Opera Leśna śpiewa twoją piosenkę. No i w sobotę będzie też niespodzianka. Zaśpiewam utwór, który jeszcze parę lat temu, kiedy nie śmiałem marzyć że kiedyś sam będę śpiewał na scenie, dośpiewywałem słuchając radia... A teraz wykonam go w duecie na żywo z niesamowitym człowiekiem i muzykiem" - mówi tajemniczo Igor.

Czy domyślacie się o kogo może chodzić?

CZYTAJ TAKŻE: AGNIESZKA KACZOROWSKA POPROWADZI POLSAT SUPERHIT FESTIWAL KTO WYSTĄPI NA POLSAT SUPERHIT FESTIWAL 2015? [HARMONOGRAM FESTIWALU]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×