Polsat SuperHit Festiwal 2015. Szwagierkolaska zagra w pierwszym dniu festiwalu

Szwagierkolaska podczas nowego festiwalu - Polsat SuperHit Festiwal, zagrają koncert z okazji 20 rocznicy wydania kultowej płyty „Luksus”.

Multimedia

Jeden z liderów zespołu, na co dzień wokalista T.Love, Muniek Staszczyk tak opowiada o kulisach jej powstania w "Dzienniku Bałtyckim". - Na początku chodziło tylko o to, żeby oddać szacunek piosence ulicznej, którą reprezentował Stanisław Grzesiuk. To jego piosenki stały się dla nas inspiracją. Interesujące było także inne instrumentarium, bardziej folkowe, z akordeonem, skrzypcami, banjo, mandoliną. Wtedy wielu pukało się w głowę i pytało - po co Grzesiuk? Kogo to interesuje? Nagraliśmy więc płytę na absolutnym spontanie, bez ciśnienia i specjalnych oczekiwań. Ale jak się okazało, pomysł był strzałem w dziesiątkę. Dostaliśmy za płytę Fryderyka. Ciepło o niej mówił nawet Wojciech Młynarski. No i słucha jej już kolejne pokolenie – mówi Muniek.

CZYTAJ TAKŻE: KTO WYSTĄPI NA POLSAT SUPERHIT FESTIWAL 2015? [HARMONOGRAM FESTIWALU] GWIAZDY NA KONFERENCJI POLSAT SUPERHIT FESTIWAL 2015 [GALERIA]

Szwagierkolaska z piosenkami z płyty "Luksus" wystąpi w Sopocie podczas pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2015 w piątek 29 maja. W koncercie pojawią się hitowe przeboje: "U cioci na imieninach", "Komu dzownią" czy "Bal na Gnojnej".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×