Polsat SuperHit Festiwal 2016. Natalia Szroeder zaśpiewa ze Zbigniewem Wodeckim [GALERIA]

Podczas Polsat SuperHit Festiwal Zbigniew Wodecki będzie świętował swoje 40-leci na scenie. Podczas koncertu Natalia Szroeder będzie miała okazję wystąpić w duecie z jubilatem. Jaki utwór zaśpiewają?

Multimedia

Jubileuszowa 40-ka Zbigniewa Wodeckiego to jeden z niezwykłych koncertów jakie usłyszymy w sobotni wieczór. Wspólnie poprowadzą go młodziutka i bardzo utalentowana wokalistka Natalia Szroeder oraz Krzysztof Ibisz. Okazuje się, że Natalia ma dla swoich fanów niespodziankę. Nie tylko wystąpi w roli prowadzącej koncert, ale też na nim zaśpiewa i to wspólnie z jubilatem, czyli samym Zbigniewem Wodeckim.

CZYTAJ TAKŻE:
POLSAT SUPERHIT FESTIWAL 2016. JUBILEUSZ ZBIGNIEWA WODECKIEGO! ZAŚPIEWA "PSZCZÓŁKĘ MAJĘ"? [ZDJĘCIA]
POLSAT SUPERHIT FESTIWAL 2016. SPRAWDŹ HARMONOGRAM FESTIWALU W SOPOCIE!

– „Pszczółka Maja” to moja ulubiona bajka z dzieciństwa. Do dziś kojarzyć mi się będzie przede wszystkim z fantastycznym i niepowtarzalnym głosem Zbigniewa Wodeckiego. Dlaczego o tym mówię? Mogę zdradzić, że Polsat SuperHit Festiwal jest dla mnie szczególny, bo nie tylko poprowadzę koncert jubileuszowy tego wspaniałego wokalisty, ale będę miała zaszczyt z nim zaśpiewać! Wykonamy przebój "Z Tobą chcę oglądać świat" – opowiada Natalia.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×