Polsat SuperHit Festiwal 2018. Doda zdradza szczegóły występu w Operze Leśnej: Naprawdę będzie to coś oszałamiającego!

Polsat SuperHit Festiwal 2018 już niebawem. Doda opowiedziała o szczegółach występu w Operze Leśnej. Czym tym razem zaskoczy swoich fanów? Wokalistka zdradziła, że kreację uszyje jej Patrycja Kujawa. Największe wrażenie na widzach zrobią jednak jej buty! Sprawdźcie dlaczego!

Multimedia

Polat SuperHit Festiwal 2018 już w ostatni weekend maja! Podczas trzech dni święta muzyki na scenie Opery Leśnej stanie mnóstwo gwiazd z różnych stron muzycznego świata. W piątkowy wieczór podczas Koncertu Platynowego Doda wykona utwór „Riotka”. Teledysk do tej piosenki był jedną z najgorętszych premier końca 2014 roku. Doda wystąpiła w nim nago na bujanym koniu. Czym Doda zaskoczy swoich fanów w Operze Leśnej? Doda zdradziła Ipli.tv, że kreację uszyje jej Patrycja Kujawa, a buty: -Naprawdę będzie to coś oszałamiającego! - zapewnia.

Jakie jeszcze szczegóły ujawnia gwiazda?

Światowy projektant specjalnie zaprojektował na mój występ buty, które będą składały się z 1 000 000 ręcznie przyszywanych koralików. Na scenie pojawi się koń na świetlnych biegunach, którego Polska na scenie jeszcze nie widziała – mówi artystka.

"Koncert platynowy", jubileusz Sylwii Grzeszczak, Maryla i Sławomir [KTO WYSTĄPI?]Zobacz więcej

Cleo, Doda, Natalia Nykiel, Popek, Mateusz Ziółko to niektórzy z wykonawców, którzy zagrają podczas "Koncertu Platynowego”" w pierwszym dniu imprezy. Wtedy też przyjrzymy się największym polskim przebojom z YouTube’a, by przekonać się, kto w liczbie wyświetleń pokonał Zenka Martyniuka i… Sławomira, który zaśpiewa swój hit "Miłość w Zakopanym".

W koncercie "Radiowy przebój roku" usłyszymy hity takich wykonawców jak m.in. Margaret, Grzegorz Hyży, Sound’n’Grace i Filip Lato, Natalia Szroeder, Anna Wyszkoni i Lanberry. Swój jubileusz będzie obchodzić Michał Bajor. Trzeciego dnia festiwalu, scena będzie należała do kabaretowej elity podczas "Sopockiego Hitu Kabaretowego". W galerii możecie zobaczyć, kto pojawił się na konferencji promującej Polsat SuperHit Festiwal 2018! Kto zaprezentował się najlepiej?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Z.Freud (gość)

    Znowu ta Doda i Maryla Rodowicz? Brakuje tylko Pugaczowej. Co za wiocha!

    20.05.2018 14:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×