Polsat SuperHit Festiwal 2018. Paulina Sykut-Jeżyna parodiuje przebój Mroza w Operze Leśnej. Jak wyszło? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Nie od dziś wiadomo, że prezenterka Polsatu - Paulina Sykut-Jeżyna śpiewa od dziecka! Dziennikarka podczas trzeciego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2018 dała popis swoich wokalnych umiejętności, śpiewając w duecie z Marcinem Wójcikiem przebój Mroza "Bo jak nie my to kto". Jak wyszło?

Multimedia

Największą pasją Pauliny Sykut-Jeżyny jest muzyka i śpiew. Prezenterka Polsatu w 2003 roku wzięła udział w drugiej edycji programu "Idol". Nie udało się jej dojść do finałowych odcinków, ale podczas trwania programu wypatrzyła ją producentka programu "Muzyczne listy" emitowanego przez TV 4 i zaprosiła ją na casting na prowadzącą program. Od tego momentu Paulina Sykut zagościła w telewizji na stałe.

Neo-Nówka, Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących oraz Kabaret Młodych Panów na scenie! [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Związana obecnie ze stacją Polsat prezenterka podczas trzeciego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2018 zaprezentowała na scenie w Operze Leśnej swoje muzyczne umiejętności. Paulina Sykut Jeżyna w duecie z Marcinem Wójcikiem z Kabaretu Ani Mru-Mru sparodiowała przebój Mroza „Bo jak nie my to kto”. Jak wyszło? Zobaczcie sami!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×