Polsat SuperHit Festiwal 2018. Popek, Doda, Ewelina Lisowska i Sławomir na scenie w Sopocie! Zobaczcie, co się działo! [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]

Za nami 1. dzień Polsat SuperHit Festiwal! Na scenie pojawili się m.in. Popek, Doda, Ewelina Lisowska i Sławomir. Zobaczcie obszerną galerię zdjęć z sopockiego festiwalu!

Multimedia

Polsat SuperHit Festiwal 2018 - dzień 2. w sobotę, 26.05.2018 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2018 scena mieniła się odcieniami platyny i diamentu. „Koncert Platynowy” otworzył Sławomir hitem „Miłość w Zakopanem”, który natychmiast porwał sopocką publiczność z miejsc. Chwilę później sceną zawładnęły znane jeszcze z lat 80. „Kaczuszki”, które okazały się najczęściej odtwarzanym w polskim YouTubie klipem w 2017 roku.

Margaret rekordzistką sopockich festiwali Polsatu! Jak zmieniła się na przestrzeni lat? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wielu mogło uronić łzę, obserwując występ Maryli Rodowicz, która dokładnie po 45 – latach od premiery ponownie wykonała w Sopocie legendarną „Małgośkę”. W 1973 roku na scenę wjechała maluchem ubrana w słynną bananową spódnicę. Przebój w nieco unowocześnionej, rockowej aranżacji wypadł równie wspaniale jak 45 lat temu, a Maryla długo nie schodziła ze sceny oklaskiwana przez publiczność.

Wspaniałe show z tancerzami dała również Doda, której singiel „Riotka” jest już platynowy. Po występie Marcina Millera i zespołu Boys, którzy tego wieczoru wykonali hit „Najpiękniejsza dziewczyno”, sopocka publiczność odśpiewała „Sto lat” dla wokalisty, który obchodzi swoje urodziny dokładnie 26 maja. „Koncert Platynowy” swoimi przebojami wypełnili również Michał Szpak, Ania Dąbrowska, Natalia Nykiel, Mateusz Ziółko, Cleo, Kortez, Ewelina Lisowska, Artur Andrus, Popek, Kali oraz Piękni i Młodzi.

Popek: "Mam nadzieję, że mój anielski głos będzie wam się podobał" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Sześć największych przebojów z 10 lat swojej kariery wykonała w Sopocie księżniczka polskiego popu – Sylwia Grzeszczak. Publiczność śpiewała wszystkie piosenki razem z nią, m.in. „Księżniczkę”, „Tamtą dziewczynę” czy „Małe rzeczy”. W Operze Leśnej Sylwia zaśpiewała również ze swoim mężem Liberem nową piosenką „Dobre myśli”. Sylwia Grzeszczak odbierając Bursztynowego Słowika, dziękowała swoim fanom i wszystkim widzom za wsparcie, które czuje od początku swojej kariery

Na zakończenie pierwszego dnia festiwalu sceną ponownie zawładnął Sławomir z żoną Kajrą, którego debiutancka płyta „The Greatest Hits” jest już podwójnie platynowa. Gwiazdor rock-polo zaśpiewał m.in. swój pierwszy hit „Megiere” i „Ni mom hektara”, a wieczór zakończył tak, jak go rozpoczął hitem „Miłość w Zakopanem”. Podczas pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2018 wszystkim artystom towarzyszyła 40-osobowa orkiestra pod dyrekcją Tomka Szymusia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×