Polsat SuperHit Festiwal 2018. "Tamta dziewczyna" ma 10 lat! Jak zmieniała się Sylwia Grzeszczak? [GALERIA]

W piątek 25 maja podczas Polsat SuperHit Festiwal Sylwia Grzeszczak będzie obchodzić 10-lecie pracy artystycznej. Zobaczcie, jak przez ten czas zmieniała się autorka "Tamtej dziewczyny"! Wiedzieliście, że pierwsze muzyczne kroki stawiała w "Idolu"?

Multimedia

Polsat SuperHit Festiwal 2018 - dzień 1. w piątek, 25.05.2018 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Sylwia Grzeszczak to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Swój talent przekuwa w hity, które z czasem pokrywają się złotem, platyną a nawet diamentem. W tym roku piosenkarka obchodzi jubileusz 10-lecia na scenie.

Zobaczcie, jak 45 lat temu wyglądał Michał Bajor! Jak się zmienił? [GALERIA]Zobacz więcej

Zanim rozpoczęła karierę, próbowała swoich sił w „Idolu”, w którym jako szesnastolatka zaśpiewała piosenkę Whitney Huston „I Will Always Love You”. W 2008 roku zaczęła odnosić pierwsze sukcesy.

Nagrała fenomenalne duety ze swoim przyszłym mężem Liberem: "Mijamy się", "Nowe szanse", czy "Co z nami będzie". Trzy lata później wydała pierwszy solowy album „Małe rzeczy”. Zaskarbiła sobie nim sympatie milionów fanów.

Doda zdradza szczegóły występu w Operze Leśnej: Naprawdę będzie to coś oszałamiającego!Zobacz więcej

Jak przez te 10 lat zmieniała się Sylwia Grzeszczak? Zobaczcie zdjęcia, widać jak z roku na rok wokalistka jest jeszcze piękniejsza!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×